Horoskop tygodniowy: 15-21 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 sierpnia 2022 roku. Co przygotował dla ciebie los na najbliższe dni? Co czeka osoby spod znaku Raka, a co mówią gwiazdy o przyszłości Byka? Nie daj się zaskoczyć i sprawdź, co cię czeka!

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 sierpnia przyniesie ciekawy rozwój wydarzeń. Które znaki zodiaku czeka błogi wypoczynek, a które rzucą się w wir pracy? Odnajdź swój znak i dowiedz się, jaki tydzień przed tobą. 

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu Barany będą miały okazję do nawiązania współpracy z ważnymi i wpływowymi osobami. nie zmarnujcie tej szansy, a niebawem naprawdę wam się poszczęści. To też dobry czas na dokończenie trudnych i zaległych spraw, dzięki czemu wpadniecie na nowe świetne pomysły. W miłości zwróćcie uwagę na partnerkę/partnera, zanim ktoś inny zakręci im w głowie. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki w najbliższych dniach muszą uzbroić się w cierpliwość. Choć w waszej głowie jest już tylko zbliżający się wakacyjny wyjazd, warto skupić się na tym co tu i teraz. Nie zaniedbujcie obowiązków. Tydzień sprzyja sympatycznym spotkaniom. W miłości śmiało proś o to, czego potrzebujesz do szczęścia. 

Więcej podobnych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Choć Bliźnięta będą w tym tygodniu nastawione optymistycznie, i tak nie uciekną przed różnymi zaległościami. Na jaw mogą wyjść też ciekawe sprawy, o których dawno zapomniałeś. Masz przed sobą szansę na sukces lub wygraną w trudnej sprawie. W miłości będziesz niespokojny i ciekawski. Uważaj na nerwy, bo skończy się awanturą. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki mogą liczyć na spokojny początek tygodnia, dlatego to dobry czas na uporządkowanie ważnych spraw. Druga połowa zapowiada się dynamicznie, czeka cię sporo spotkań. Możliwa awantura w pracy, na szczęście ciebie nie spotka przykrość. W weekend zabraknie czasu na randkę. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Lwami spore zawodowe wyzwania. Ktoś postawi przed tobą spore wymagania, które mogą być trudne do spełnienia. Nie wahaj się i poproś o pomoc. W weekend daj sobie czas na naładowanie baterii. W miłości nie bagatelizuj przeczuć, słuchaj intuicji. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Pannami dynamiczny tydzień w pracy. Może cię to kosztować trochę nerwów, ale koniec końców uda ci się sprostać trudnym wymaganiom. W weekend czeka cię krótka, ale miła wycieczka poza miasto. Wykorzystaj ten czas i naładuj baterie na kolejne dni. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Nowy tydzień sprzyja porządkom, gotowaniu i zajęciom związanym z domem. Wagi powinny unikać ryzyka w sprawach finansowych. Będziesz wyolbrzymiał małe kłopoty, postaraj się podejść do nich ze spokojem, a wszystko się rozwiąże. Przy omawianiu rodzinnych planów wyjaśni się pewnie nieporozumienie. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Skorpionami dobre dni. Miłosne życie sprawi się piękniejsze, a ty poczujesz, że wszystko jest możliwe. Będziesz w dobrym humorze, a wakacyjne wyjazdy będą udane. Spędzisz dużo czasu z bliską osobą, zrobi wam to dobrze. Omówicie plany na przyszłość - czyżby nadchodził przełom?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Początek tygodnia zapowiada się dla Strzelców nudno i spokojnie, ale z kolejnymi dniami wydarzenia zaczną nabierać rozpędu. Plotki wstrząsną twoim życiem towarzyskim, nie wierz wszystkim opiniom. W weekend odpocznij, ktoś wyciągnie cię na spacer - skorzystaj z tej okazji! 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce w tym tygodniu ruszą na miłosne podboje. Zainteresujesz się kimś, kto od dawna nieśmiało przesyła ci uśmiechy. Nie daj się zbyt szybko ponieść emocjom, ale korzystaj z tych miłych chwil. Jeśli do tej pory narzekałeś na brak towarzystwa, teraz zdecydowanie się to zmieni. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki od początku tygodnia będą ciągle się gdzieś spieszyć. Nie denerwuj się, a ze wszystkim zdążysz. Wieczorami daj sobie czas na odpoczynek i wyśpij się - to diametralnie zmieni twój nastrój. Możesz mieć ochotę na luksusowe zakupy, ale zastanów się trzy razy, zanim rzucisz się w ich wir. Zamiast tego zajmij się planowaniem i poszukaj dobrych inspiracji na odświeżenie wnętrz. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby będą towarzyskie i wesołe. Tydzień zdecydowanie sprzyja służbowym spotkaniom i rozmowom na temat pieniędzy. W domu zaprowadzisz wokół siebie porządek, zrobisz zakupy i popracujesz w ogrodzie. Bądź wyrozumiały dla bliskich, nie każdy musi podporządkowywać twoim rozkazom. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: