Horoskop dzienny - niedziela 14 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 14 sierpnia będzie łaskawy. Co tego dnia czeka Barana? Jaką wiadomość usłyszy Strzelec? Znajdź swój znak i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Baran w niedziele będzie potrzebował czasu na regeneracje. Najlepiej uda się to zrobić w towarzystwie bliskiej osoby. To będzie udany dzień, zwłaszcza jeśli przypomnisz sobie o swoich pasjach - wróć do tego, co daje ci frajdę.

Horoskop dzienny - Byk

Ludzie w otoczeniu Byka nie zaspokajają jego potrzeb. Czujesz, że chcesz więcej energii, pasji, nowych doświadczeń - ale też zaufania i poczucia akceptacji. Jeśli ktoś ci tego nie daje, to może warto rozważyć zakończenie relacji.

Zobacz wideo Next Która asteroida może uderzyć w Ziemię? NASA przygotowuje się, grając w rzutki

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ostatnio Bliźniętom towarzyszą zmienne nastroje. Zastanów się, co może być tego przyczyną i zamiast zaleczać zły humor tabliczką czekolady, przyjrzyj się źródłom problemu. W znalezieniu rozwiązania pomoże rozmowa z przyjacielem.

Horoskop dzienny - Rak

W życiu uczuciowym i zawodowym ostatnio rozkwitasz. W niedzielę czeka cię sporo niespodzianek. Najbliższa osoba przygotowała dla ciebie coś specjalnego.

Horoskop dzienny - Lew

W życiu uczuciowym Lwa emocje aż kipią. Zastanów się, czy nie dajesz się im za bardzo ponieść. Namiętność jest bardzo ważna, ale czy osoba, która ją wzbudza, naprawdę jest właściwa dla ciebie?

Horoskop dzienny - Panna

Panna niedzielę spędzi w mieście, w otoczeniu najbliższych osób. Chociaż humor płata jej ostatnio figle, to teraz zapomni o codziennych troskach, ciesząc się z dobrego towarzystwa.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.Horoskop na długi weekend [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - Waga 

Co w niedzielę czeka Wagę? Dostaniesz wreszcie dobre wieści, na które od dawna czekasz. Dlatego na wieczór od razu możesz zaplanować świętowanie. Jeśli masz ochotę na dziką imprezę, nie krępuj się! To będzie jedno z tych wydarzeń, do którego wraca się wspomnieniami przez lata.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niedziela to będzie dobry dzień. Wreszcie uda się nieco dłużej pospać, a po południu przyjdzie wena, która pozwoli oddać się pasji. Zadbaj, żeby nikt ci nie przeszkadzał.

Horoskop dzienny - Strzelec

Niedzielę spędzisz aktywnie, w otoczeniu przyjaciół. Będzie sporo zabawy, ale pod koniec dnia może do ciebie dotrzeć nieprzyjemna informacja.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W życiu Koziorożca szykują się zmiany. W niedzielę lepiej zostać w domu i zebrać siły na nadchodzący tydzień, bo może być pełen wyzwań. Nie umawiaj się na spotkania ze słabo znanymi ludźmi, to tylko pochłonie twoją energię.

Piknik Wojskowy w SkawiniePikniki wojskowe przez cały weekend - gdzie się odbędą? [LISTA, MAPA]

Horoskop dzienny - Wodnik 

To nie będzie twój dzień. Z łóżka Wodnik wstanie lewą nogą i zły nastrój zostanie z nim na długo. Na szczęście można coś na to zaradzić - dobrze zrobi ci wysiłek fizyczny. Gdy znajomi zaproponują wyjście na basen, nawet się nie zastanawiaj.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby tego lata sporo czasu spędzają wśród bliskich ludzi. Czerp wszystko, co dobre z nowych znajomości. W niedzielę najlepiej jak spędzisz czas na łonie natury - to pomoże ci odzyskać nadzieję  na lepsze jutro.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: