Horoskop dzienny - wtorek 16 sierpnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 16 sierpnia 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 121

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany z nową energią będą mierzyć się z wyzwaniami, jakie staną przed wami w pracy. Wasze dobre nastawienie może udzielić się całemu zespołowi. Pokazujecie się w roli lidera, co bardzo wam odpowiada.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą bardzo skupione na swoich problemach, dlatego dłuższy odpoczynek byłby dla was lepszym rozwiązaniem. Jeśli nie potraficie znaleźć rozwiązania z trudnej dla was sprawy, to warto byłoby zwrócić się o pomoc.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta czeka dość burzliwy czas w związkach. Na horyzoncie widać kłótnie, które wynikają głównie z tego, że macie zupełnie różne pragnienia i cele. Z kolei single mają okazję poznać kogoś wyjątkowego - o ile znajdą czas na to, by nowa znajomość mogła się rozwinąć.

Grzyby (zdjęcie ilustracyjne)Gdzie na grzyby w sierpniu? To tu możesz liczyć na najlepsze zbiory

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny bardziej słuchać i podążać za swoimi odczuciami. Serce prowadzi was w dobrym kierunku. Czas porzucić niepewność, kompleksy i lęki, by czerpać z życia to, co najlepsze.

Horoskop dzienny - Lew

 • Możecie być dziś bardziej wybuchowi niż zazwyczaj. Najbardziej oberwie się oczywiście waszej rodzinie lub partnerowi. Gdy czujecie, że wzbiera w was złość, starajcie się spojrzeć na dany problem z perspektywy drugiej osoby.

Horoskop dzienny - Panna

 • Wysokie wymagania innych, zwłaszcza w sprawach zawodowych, nieco zepsuły wasz nastrój. Musicie jednak pamiętać, że niektórych osób nie da się zadowolić na żaden sposób. Opinia innych nigdy nie powinna wpłynąć na waszą samoocenę.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny jak najszybciej odrzucić obsesyjne myśli, które trzymają was w przeszłości. Niektóre kwestie - dotyczące byłego partnera czy znajomych - nieco idealizujecie w swojej głowie. Tymczasem fakty nie przemawiają za tym, by dawać komuś kolejne szanse.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny uważać na słowa, zwłaszcza w rozmowach ze swoją drugą połówką. Wyrażanie uczuć zawsze jest dla was trudne, jednak jest to kwestia, którą można poprawić. Warto nad sobą pracować, jeśli chcecie stworzyć trwałą relację.

Ogórki kiszone (zdjęcie ilustracyjne)Czemu ogórki kiszone są puste w środku? Jak tego uniknąć? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą zbyt zapracowane i zmęczone, by skorzystać z oferty, która dziś się pojawi. Tymczasem spotkanie z przyjaciółmi czy wyjście do kina bardzo poprawiłoby wasz humor. Zauważycie wtedy, że powinniście popracować nad work-life balance.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny być bardziej bezpośrednie i bez kompleksów wyrażać swoje zdanie. Taka odwaga na pewno będzie dobrze odebrana w pracy. Przestańcie oglądać się na innych i walczcie o swoje dobro.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Szczerość będzie dobrą kartą we wszystkich relacjach - czy to zawodowych, czy prywatnych. Macie łatwość wyrażania swoich opinii, a jeśli zrobicie to w uprzejmy sposób, to na pewno zostaniecie dzięki temu docenieni.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb z ciekawością zainteresują się nowym kierunkiem. Zmiana pracy czy miejsca zamieszkania może nie być jednak tak atrakcyjna, jak wam się wydaje. W tym tygodniu lepiej poczekać na więcej informacji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: