Horoskop na długi weekend [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na długi sierpniowy weekend prezentuje się obiecująco. Wiele znaków zodiaku czeka intensywny czas w gronie najbliższych. Liczne niespodzianki spotkają Barany, Bliźnięta i Byki. Wodniki i Ryby przeżyją niezapomnianą przygodę.

Zbliżający się sierpniowy weekend jest wspaniałą okazją do spędzenia czasu na łonie natury. Gwiazdy zapowiadają, że już w piątek zdarzy się coś niezwykłego. Dzięki "nocy spadających gwiazd" wiele znaków zodiaku spędzi czas w doborowym towarzystwie oraz spełni najskrytsze marzenia.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo NASA zaskoczona. Odkryto zaćmienia starożytnej Gwiazdy Polarnej

Horoskop dzienny - Baran

 • Od początku weekendu będziesz pełen energii i gotowy na daleką podróż. Ktoś znajomy zaprosi Cię na ważne wydarzenie kulturalne. Nie wahaj się i spędź trochę czasu poza domem. Odrobina odpoczynku w najbliższych dniach dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny - Byk

 • Bliski przyjaciel czeka na spotkanie z Tobą. Nie odkładaj waszego wyjazdu w nieskończoność. W sobotę czeka Cię miła niespodzianka ze strony nieznajomego. Nadchodzący weekend będzie idealną okazją do zawarcia nowych znajomości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Rodzina od dawna czeka na wspólny wyjazd. Dokończ wszystkie swoje obowiązki i spędź więcej czasu z najbliższymi. W ten weekend nabierzesz siły do kolejnych wyzwań, które czekają Cię w najbliższych dniach. Postaraj się dobrze wypocząć.

Horoskop dzienny - Rak

 • Mimo wielu przeciwności uda Ci się sfinalizować wszystkie projekty przed rozpoczęciem weekendu. Przed Tobą wiele chwil odpoczynku. Skup się na aktywności fizycznej, która dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny - Lew

 • Nie planuj zbyt dużo na nadchodzące dni. Przekonasz się, że życie może pokrzyżować wszystkie plany. Będziesz jednak pełen spokoju i radości. Zaczniesz też dostrzegać to, czego do tej pory nie zauważałeś.

Horoskop dzienny - Panna

 • Spotkanie z pewną kobietą w niedzielę zmieni Twoje nastawienie do wielu spraw. Przemyśl, dokąd dokładnie zmierzasz i czego chcesz. W najbliższy weekend zaplanuj kolejny tydzień. Dzięki temu będziesz idealnie zorganizowany.

Horoskop dzienny - Waga

 • Pewien mężczyzna niespodziewanie Cię odwiedzi. Nie obawiaj się tego, co nieznane, w nadchodzący weekend dokonasz wielu zmian w swoim życiu. Stawiaj kolejne kroki, które przybliżą Cię do celu o którym od dawna marzysz.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Twoja dobra organizacja zapewni Ci kilka aktywnych dni w gronie najbliższych. Wiele osób będzie chciało z Tobą porozmawiać. Nie każ im czekać i wysłuchaj ich problemów. Karma szybko do Ciebie wróci i w poniedziałek dostaniesz dobrą wiadomość.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Za Tobą wyjątkowo aktywny tydzień. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i wybierz się w daleką podróż. Jeśli szukasz partnera, w najbliższych dniach ktoś stanie na Twojej drodze. Jeśli jesteś w związku, czeka Cię wiele radosnych chwil z ukochanym.

Leniwe znaki zodiakuTrzy najbardziej leniwe znaki zodiaku. To mistrzowie w nicnierobieniu!

 Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Od początku weekendu humor nie będzie Ci dopisywać. Wiele osób Cię zdenerwuje, jednak nie daj się ponieść złym emocjom. Trenuj swój spokój i opanowanie, a w najbliższych dniach poczujesz się lepiej. W ten weekend postaw na aktywny wypoczynek.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Dzięki wizycie u przyjaciela poczujesz się lepiej. Spędź więcej czasu z osobami, które Cię doceniają. Ostatnio zaniedbałeś swoich bliskich. Postaraj się ich wysłuchać oraz zaplanować wspólny wyjazd. Masz a to całe trzy dni!

Horoskop dzienny - Ryby

 • Telefon dawnego znajomego zmieni Twoje plany na nadchodzące dni. Będziesz miał szansę na poprawę stosunków z kimś bliższym. Nie myśl o tym, co było. Przed Tobą wspaniała przyszłość, którą już teraz kreujesz.

znaki zodiakuLiczba dopasowana do znaku zodiaku mówi wiele o człowieku. Jaka jest twoja?

Więcej o: