Horoskop dzienny - wtorek 9 sierpnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Raka i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 9 sierpnia 2022 roku.
Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana będą w bojowym nastroju co może wywołać napiętą atmosferę. Powinniście się jej wystrzegać zwłaszcza w relacjach z rodziną lub partnerem. Kłótnie nie będą dziś dobrym pomysłem.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą dziś potrzebowały spędzić czas w samotności, ale zaskakująco otrzymacie zrozumienie ze strony waszego otoczenia. Spokój i cisza dobrze wpłyną na wasze samopoczucie i pozwolą wam przemyśleć ważne sprawy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta nie powinny ufać każdej nowo poznanej osobie. Wasza potrzeba poznawania nowych ludzi może jednak nieco przytłumić waszą podejrzliwość. Musicie też zwolnić tempo, by uchronić się przed nadmiernym zmęczeniem.

Horoskop dzienny - Rak

 • Wybuchowy charakter Raków może dawać się we znaki. To z kolei stawia was w zagrożeniu, zwłaszcza jeśli wasza praca wymaga częstych kontaktów z innymi. Takie zachowanie może wynikać z tego, że w ostatnich dniach nie zadbaliście o siebie zbyt dobrze.

Flaga Polski (zdjęcie ilustracyjne) 15 sierpnia - czy to dzień wolny od pracy? Jak planować długi weekend?

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny wykorzystać to, że dzisiejsza atmosfera sprzyja poznawaniu nowych ludzi i angażowaniu się w przyszłościowe relacje. Nie odkładajcie też niektórych projektów w nieskończoność. W najbliższych dniach zabierzcie się do ich realizacji.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny  zaczną postrzegać życie z nowej perspektywy, a to z kolei pozwoli wam zakończyć pewne relacje lub działania, które nie wpływały na was zbyt dobrze. Jeśli jesteście singlem, to możecie poznać kogoś, kto w przyszłości będzie dla was istotny.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi nie mogą narzekać na zbyt mało obowiązków, jednak wasza energia nie będzie na tyle silna, by spełnić wszystkie swoje plany. Skupcie się więc na tym, co jest najważniejsze, ale też na tym, co sprawia wam najwięcej radości.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny zastanowić się nad zmianą pracy, ponieważ będzie ona dla was bardzo pozytywnym impulsem do tego, by zacząć w swoim życiu działać i zmieniać to, co wam nie odpowiada. Decyzje podejmujcie w samotności, słuchając się tylko własnej intuicji. 

zdjęcie ilustracyjne Witaminy na wypadanie włosów. 7 witamin sprawi, że włosy znów będą zadbane

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą musiały iść na kompromis między rzeczywistością a waszymi marzeniami. Nie musicie jednak rezygnować ze swoich planów, jednak rozważcie, czy niektórych z nich nie da się zrealizować w późniejszym terminie i przy mniejszym obciążeniu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce będą gotowe pójść na kompromisy, które korzystnie wpłyną na wasz związek. Jeśli jesteście singlami, to powinniście znaleźć więcej powodów do tego, by wyjść z domu. Szczęście leży po waszej stronie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki powinny poświęcić więcej czasu dla osób, które na to zasługują. Nie skupiajcie swojej energii na osobach, które kiedyś was zraniły. W ten sposób nie jesteście w stanie iść do przodu i zacząć czegoś nowego.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny wywiązać się z pewnej ważnej obietnicy. Niespełnienie swoich deklaracji może negatywnie wpłynąć na relacje z innymi, ale też obniżyć waszą samoocenę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: