Horoskop dzienny - sobota 6 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 6 sierpnia. Co tego dnia czeka Pannę? W życiu Koziorożca szykuje się przełom. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Sobotę spędzisz w otoczeniu natury - to pozwoli odzyskać równowagę. Niestety, w głowie wciąż siedzą problemy, które ostatnio są przytłaczające. Postaraj się przygotować plan działania, a uda ci się z nimi uporać bez trudu - krok po kroku.

Zobacz wideo Wiosenne przebudzenie. Moda jako element dbania o komfort psychiczny?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

W sobotę wrócą do ciebie wspomnienia dawnej relacji. Możliwe, że będą temu towarzyszyć emocje, o których chciałeś już zapomnieć. Najlepiej poproś bliską osobę, żeby spędziła z tobą dzień - wtedy skupisz się na czymś innym i odpoczniesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wszyscy cieszą się weekendem, a u Bliźniąt harmonogram na sobotę pęka w szwach. Lepiej nastaw trzy budziki, bo jeśli zaśpisz, to cały plan runie. Staraj się też nie nakładać na siebie dodatkowej presji - robisz wszystko, co w twojej mocy.

Horoskop dzienny - Rak

Raka czeka w ten weekend ważne wydarzenie. Co prawda, przed nim towarzyszy ci trochę nerwów, jednak pamiętaj, że jesteś w zgodzie ze sobą i nikt nie może naruszyć tego wewnętrznego spokoju.

Horoskop dzienny - Lew

W ten weekend lepiej nie planuj spotkań - będziesz w konfrontacyjnym nastroju i nic dobrego z tego nie wyniknie. Zamiast tego zostań w domu i zastanów się, co jest źródłem twoich emocji. Daj sobie trochę czasu tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Panna

Ostatnio czujesz, że wszystko idzie w dobrą stronę. Pozytywne nastawienie pomaga z gracją pokonywać przeciwności, ale nie pozwól, żeby cię zaślepiało. Do osób poznanych niedawno podchodź z życzliwością, jednak nie dopuszczaj ich od razu zbyt blisko.

Horoskop dzienny - Waga

W sobotę najlepiej uciec na wieś. Miejski zgiełk będzie zbyt przytłaczający. Zabierz ze sobą kogoś, na kim ci zależy. Ten dzień może być ważny dla waszej relacji.

Upał w Polsce - nawet 40 stopni na połódniuUpał w Polsce. IMGW: Temperatura odczuwalna może przekroczyć 40 stopni

Horoskop dzienny - Skorpion

Od kilku dni czujesz nową energię do działania. W weekend dalej będziesz więc pracować, żeby nie trafić nowego rytmu. To jednak nic złego - w końcu to właśnie lubisz najbardziej.

Horoskop dzienny - Strzelec

W twoim życiu uczuciowym zaczyna się robić gorąco. Jeśli jesteś w związku, być może na nowo poczujesz zauroczenie osobą, która jest ci najbliższa. Jeśli szukasz - bądź czujny, ktoś wyjątkowy wpadnie Ci w oko.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W sobotę czeka na Koziorożca sporo emocji. Spokojnie, wytrzymasz. Pamiętaj, nie wszystko musi zawsze być perfekcyjnie. Na szczęście niedługo wreszcie wybierzesz się na urlop.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ostatnio jesteś w nie najlepszych humorze. Sobota to doskonały dzień, żeby coś temu zaradzić. Przypomnij sobie o dawnym hobby lub zaproś przyjaciół na wspólną kolację.

Horoskop na piątekHoroskop dzienny - piątek 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - Ryby

Wakacje, na które od dawna czekałeś, okazały się strasznie męczące. Mimo niedogodności ciesz się czasem spędzonym z bliskimi. Nie bój się też okazywać emocji. Także tych trudnych!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: