Horoskop dzienny - piątek 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 5 sierpnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie początek weekendu? Kto pozwoli sobie na odpoczynek, a kto będzie zmuszony nadobić zaległości? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana powinny pomyśleć o zajęciach, które dobrze wpływają na ich kondycję psychiczną i fizyczną. Zadbaj o swojego ducha. W piątek wystrzegaj się osób spod znaku Bliźniąt, Lwa i Wodnika.

Horoskop dzienny - Byk

Nie pozwól, aby ktoś to zniszczył i zburzył twój rytm i zegar, który napędza cię do działania. Pamiętaj, że to ty masz władzę nad swoimi emocjami. Nie daj nikomu nimi zawładnąć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pozwól sobie na długi spacer. Przed tobą ciężki tydzień, dlatego przyda ci się odrobina wyciszenia i złapania balansu. Nie bój się mówić o problemach, zwłaszcza tych związanych z psychiką.

Emerytka (zdjęcie ilustracyjne) Dodatkowe 1300 zł do emerytury. Kto może złożyć wniosek?

Horoskop dzienny - Rak

Zrób dla siebie coś miłego. Ubierz najlepsze ciuchy, spędź w łazience więcej czasu i zmyj z siebie trud tygodnia. Nie pozwól, aby ograniczyła cię twoja nieśmiałość. Swoją wrażliwość przekształć w atut. 

Horoskop dzienny - Lew

Może czas pomyśleć o duchowej transformacji? Nie zamykaj się na zmiany i pozwól im do siebie dotrzeć. Nie praw nieszczerych komplementów. Mogą wywołać irytację u osób, które nie będą w najlepszym humorze.

Horoskop dzienny - Panna

Osoby spod znaku Panny powinny dopuścić do głosu intuicję. Ona pozwoli rozwiązać im nurtujące sprawy. W piątek czeka cię odrobina szaleństwa w gronie najbliższych ci osób. Zacznij je doceniać i cieszyć się ich obecnością. 

Okno (zdjęcie ilustracyjne) Czy w czasie upału należy otwierać okna? Jak chronić dom przed gorącem?

Horoskop dzienny - Waga

Zodiakalne Wagi należą do silnych osób z dość ciężkim charakterem. Trzymaj ego na uwięzi, bo jego rozmiar zacznie irytować osoby z twojego otoczenia, co wymknie się spod kontroli. Skup się na obowiązkach, nie na marudzeniu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona zaczną wierzyć we własne siły. Muszą jednak dokonać redukcji i pozbyć się ze swojego otoczenia toksycznych osób, które ciągną je w dół. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do Raka.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj epatujesz dużymi pokładami energii, co zostanie zauważone przez twoich znajomych. Zrób dla nich coś miłego. Twoją aurę podsyci czerwony kolor. Zbyt odważny? I co z tego, nie obawiaj się intensywnych barw.

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie przejmuj się brakiem pieniędzy. Zapewne masz środki na tajnych kontach, których nie chcesz przed nikim odkrywać. Jeśli wybije czarna godzina, nie bój się ich wykorzystać. Rola cierpiętnika ci nie przystoi. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika będą miały wyrzuty sumienia. Jeśli czegoś nie udało ci się zrobić, przełóż to na inny termin, a w piątek pozwól sobie na odrobinę przyjemności. 

Horoskop dzienny - Ryby

Chętnie zostaniesz w domu. Jeśli nie masz nastroju na spotkania towarzyskie, nie zmuszaj się. Przyniesie to negatywne konsekwencje. Przede wszystkim odbije się na twoim otoczeniu. Sprzyjający ci znak zodiaku to Rak.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: