Horoskop dzienny - czwartek 4 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 sierpnia. Co nas czeka w czwartek? Skorpion wreszcie wypocznie, w przeciwieństwie do Barana. Letni dni będą łaskawe dla Strzelca.

Horoskop dzienny - Baran

Dawno nie miałeś czasu dla siebie. W czwartek niestety też nie będzie z tym łatwo. Obowiązki, jak to one, będą się piętrzyć do nieznośnych rozmiarów. Pamiętaj jednak, że zawsze jest ktoś, kto może okazać ci wsparcie. Nie bój się o nie prosić!

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Po kilku intensywnych dniach w czwartek wreszcie uda ci się złapać balans. Wyciszysz się, zajmiesz "nudnymi" obowiązkami i odpoczniesz nieco od bodźców. Skorzystaj z okazji i naładują baterie, bo to lato ma Bykowi jeszcze wiele do zaoferowania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W czwartek nie wszystko pójdzie z planem, ale to dobrze. Kalendarz Bliźniąt zwykle jest w całości wypełniony, tym razem za to znajdzie się czas na chwilę wytchnienia. Postaraj się nią cieszyć i choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach.

Horoskop na wtorekHoroskop dzienny dla wszystkich znaków - wtorek 2 sierpnia 2022

Horoskop dzienny - Rak

Czujesz to w kościach. W życiu Raka nadchodzą zmiany. To nie przypadek, w końcu od dawna na to czekasz. Skoro wszystko idzie zgodnie z planem, to wystarczy, że zaufasz swojej intuicji i nie ma się o co martwić.

Horoskop dzienny - Lew

W czwartek wejdziesz w nie najlepszym humorze, ale szybko ktoś poprawi Ci nastrój. W pracy czeka ją na Lwa kolejne wyzwania, ale poradzi sobie z nimi bez większych trudności.

Horoskop dzienny - Panna

Panna ostatnio ma sporo przebojów w życiu uczuciowym. W czwartek, zamiast pędzić na kolejne spotkanie, powinna jednak znaleźć czas dla siebie. To pozwoli nabrać dystansu i złapać zdrową perspektywę.

Horoskop dzienny - Waga

W czwartek postaraj się wybrać na łono natury. W pracy czeka cię ciężki dzień, to pomoże ukoić nerwy. Jeśli nie masz czasu wyskoczyć za miasto, to wybierz się chociaż na spacer po okolicy.

Horoskop na poniedziałekHoroskop dzienny - poniedziałek 1 sierpnia [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Skorpion

W czwartek Skorpion wreszcie obudzi się wypoczęty i z energią do pracy. Długo na to czekałeś, jednak warto było! Tym razem uda Ci się zabrać za długo odkładane projekty, ale bez presji - w swoim rytmie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Słońce naturalnie ładuje Ci baterie, więc ciesz się dobrym nastrojem i piękną pogodą. Czwartek będzie spokojny, w pracy uda ci się "uniknąć pocisku" - coś, co mogłoby się negatywnie na tobie odbić, okaże się zwykłym niewypałem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Masz ostatnio nie najlepszy humor. Nie potrafisz dogadać się ze sobą, a co dopiero z kimś innym. Postaraj się nieco odpocząć i przywrócić sobie spokój, zanim odbije się to na twoich relacjach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czwartek spędzi z bliską osobą. Wreszcie uda wam się obyć poważną rozmowę, na którą czekałeś od dawna. Chociaż zacząć temat nie jest łatwo, to odwaga się opłaci!

Horoskop dzienny - Ryby

Ostatnio sporo krążysz, nie możesz znaleźć sobie własnego miejsca. W czwartek wreszcie poczujesz się jak u siebie. Być może ma to związek z towarzystwem pewnej wyjątkowej osoby? Chwytaj szczęście, póki jeszcze tu jest!

*******************

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: