Horoskop dzienny - środa 3 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 3 sierpnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie środa? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Nie komentuj - spuść jedynie zasłonę milczenia. Reakcja na daną sytuację może mieć negatywne skutki i odbić się na tobie w przyszłości. Uważaj na osoby spod znaku Strzelca i Wodnika. Nie życzą ci dobrze.

Horoskop dzienny - Byk

Daj szanse osobie, która od dawna stara się o twoją przychylność. W środę będziesz bardzo konsekwentny w dążeniu do celu. Poświęć odrobinę czasu rodzinie. Potrzebuje twojej obecności i bliskości. 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą liczyć na przełom w sprawach sercowych. Jedyne, co musisz zrobić, to wyjść z ukrycia i pokazać światu swój urok osobisty. Uważaj na Raki i Lwy. Nie wchodź z nimi w burzliwe dyskusje. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka będą miały problem z zaaklimatyzowaniem się w nowej rzeczywistości. Ciężka praca wyciągnie z nich resztki sił. Mimo dużej determinacji pozwól sobie na chwilę wytchnienia. 

Horoskop dzienny - Lew

Wystrzegaj się nieczystych gierek znajomych. Zatęsknisz za rodziną. Nie zamartwiaj się na zapas. Wszystko zakończy się pomyślnie. Zamiast kisić złe myśli w sobie, wyżal się bliskiej ci osobie.

Horoskop dzienny - Panna

Intrygi są twoją specjalnością. Wywęszysz coś, co diametralnie zmieni najbliższe dni. Co zrobić z zebranymi informacjami? Sam zdecyduj. Najlepiej będzie, jeśli zostawisz je dla siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz liczyć na dobre wiadomości. Powinieneś wynagrodzić osoby, które niosą ci każdego dnia pomoc. Dobrze wiesz, że są one twoim filarem. 

Emeryci (zdjęcie ilustracyjne)500 plus dla seniora. Komu przysługuje? Jak złożyć wniosek? [ZASADY]

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w związkach mogą mieć do swoich partnerów pretensje. O co? Same nie wiedzą. Daj bliskiej osobie odrobinę przestrzeni. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Myśl o tym, co tu i teraz. Nie wybiegaj daleko w przyszłość. Potrafi być przewrotna. Jeden telefon nie jest w stanie uratować utraconej relacji. Nie rezygnuj i walcz dalej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Jeśli obawiasz się, że stracisz przyjaciół, przestań się zadręczać. Nie masz na to wpływu. Jedynie oni mogą żałować straty. Uwolnij się od negatywnych myśli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zamarzysz o krótkim, ale intensywnym wypoczynku. Otwórz się na nowe znajomości. Pamiętaj, że zły czas szybko minie i wszystko wróci do normalności.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć nie wierzysz w przesądy, zaczniesz zwracać na nie uwagę, a swoją ignorancję schowasz głęboko do kieszeni. Nie popadaj w skrajności.

Świadczenie pielęgnacyjne 2022. Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Świadczenie pielęgnacyjne 2022. Ile wynosi po waloryzacji?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: