Horoskop dzienny - środa 3 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 3 sierpnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie środa? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Nie komentuj - spuść jedynie zasłonę milczenia. Reakcja na daną sytuację może mieć negatywne skutki i odbić się na tobie w przyszłości. Uważaj na osoby spod znaku Strzelca i Wodnika. Nie życzą ci dobrze.

Horoskop dzienny - Byk

Daj szanse osobie, która od dawna stara się o twoją przychylność. W środę będziesz bardzo konsekwentny w dążeniu do celu. Poświęć odrobinę czasu rodzinie. Potrzebuje twojej obecności i bliskości. 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą liczyć na przełom w sprawach sercowych. Jedyne, co musisz zrobić, to wyjść z ukrycia i pokazać światu swój urok osobisty. Uważaj na Raki i Lwy. Nie wchodź z nimi w burzliwe dyskusje. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka będą miały problem z zaaklimatyzowaniem się w nowej rzeczywistości. Ciężka praca wyciągnie z nich resztki sił. Mimo dużej determinacji pozwól sobie na chwilę wytchnienia. 

Horoskop dzienny - Lew

Wystrzegaj się nieczystych gierek znajomych. Zatęsknisz za rodziną. Nie zamartwiaj się na zapas. Wszystko zakończy się pomyślnie. Zamiast kisić złe myśli w sobie, wyżal się bliskiej ci osobie.

Horoskop dzienny - Panna

Intrygi są twoją specjalnością. Wywęszysz coś, co diametralnie zmieni najbliższe dni. Co zrobić z zebranymi informacjami? Sam zdecyduj. Najlepiej będzie, jeśli zostawisz je dla siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz liczyć na dobre wiadomości. Powinieneś wynagrodzić osoby, które niosą ci każdego dnia pomoc. Dobrze wiesz, że są one twoim filarem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w związkach mogą mieć do swoich partnerów pretensje. O co? Same nie wiedzą. Daj bliskiej osobie odrobinę przestrzeni. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Myśl o tym, co tu i teraz. Nie wybiegaj daleko w przyszłość. Potrafi być przewrotna. Jeden telefon nie jest w stanie uratować utraconej relacji. Nie rezygnuj i walcz dalej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Jeśli obawiasz się, że stracisz przyjaciół, przestań się zadręczać. Nie masz na to wpływu. Jedynie oni mogą żałować straty. Uwolnij się od negatywnych myśli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zamarzysz o krótkim, ale intensywnym wypoczynku. Otwórz się na nowe znajomości. Pamiętaj, że zły czas szybko minie i wszystko wróci do normalności.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć nie wierzysz w przesądy, zaczniesz zwracać na nie uwagę, a swoją ignorancję schowasz głęboko do kieszeni. Nie popadaj w skrajności.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: