Horoskop dzienny - wtorek 2 sierpnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 2 sierpnia 2022 roku.
Zobacz wideo Przy okazji premiery spektaklu "Edith i Marlene" rozmawiamy z Janem Młynarskim [Popkultura Wywiad]

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą trafić na możliwości czy ofertę, która znacznie przybliży realizację waszego pomysłu. To doda wam energii, ale przed rozpoczęciem działania zaplanujcie sobie wszystko krok po kroku.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą pochłonięte myślami o przyszłości - być może na horyzoncie szykują się dla was wspaniałe wakacje, uroczystość czy zakup nieruchomości. Te sprawy jednak aż nadto was odrywają od obowiązków, co może nie popłacać w pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta nie powinny tracić czasu na niepotrzebne dyskusje. Zamiast tego skupcie się na sobie i swoich działaniach. Przede wszystkim zadbajcie o siebie - dzień wolnego dobrze by wam zrobił.

Spadające gwiazdy (zdjęcie ilustracyjne)Noc spadających gwiazd. Perseidy opanują niebo. Kiedy je zobaczymy?

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą dziś w świetnym nastroju. Nawet osoby negatywne nie zdołają wpłynąć na wasz humor. Co najwyżej wy będziecie w stanie poprawić nawet najbardziej napiętą atmosferę.

Horoskop dzienny - Lew

 • Powinniście być bardziej beztroscy, ponieważ zamartwianie się na zapas nic wam nie daje. Macie wątpliwości w pewnej sprawie i myślicie, że to kwestia bliskiej wam osoby. Tymczasem najwięcej wątpliwości macie wy sami.

Horoskop dzienny - Panna

 • Poczujecie się przepracowane, nawet w sytuacji, gdy niedawno wróciliście z urlopu. Powodem może być to, że zbyt angażujecie się w sprawy innych. Rozwiązywanie problemów innych za bardzo pochłania wasza uwagę i energię.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą miały problem z radzeniem sobie z codzienną rutyną. Denerwuje was nuda i powtarzalne obowiązki. Zastanówcie się, jak urozmaicić swój czas wolny. Tutaj macie duże pole do zwojowania.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Wasza zdolność do przystosowywania się do zmian będzie dziś wystawiona na próbę. Starajcie się jednak zachować pozytywne nastawienie. Z czasem być może zauważycie, że nowa praca lub jej system dobrze wam robią.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce muszą pogodzić się z tym, że nie wszystkie sprawy mogą iść po waszej myśli. Nie powinniście się denerwować z tego powodu, a tym bardziej złościć się na inne osoby.

Małżeństwo 500 plus - zdęcie ilustracyjne500 plus dla małżeństw. Kto ma szanse je zdobyć?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce wreszcie uporają się z troskami, co pozwoli wam zająć się realizacją waszych celów i marzeń. Wszystko powoli układa się po waszej myśli. Możecie świętować ten sukces.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Zdacie sobie sprawę, że wasza upartość względem pewnej osoby była słuszna. Niektóre osoby lepiej odciąć od swojego życia, ale nie podejmujcie tej decyzji sami - zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy także innych bliskich wam osób.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą miały wrażenie, że całą swoją energię wykorzystujecie na sprawy innych. Powinniście nieco zwolnić i brać mniej obowiązków na swoje barki. Jeśli nie będziecie mieli siły dla siebie, to dla innych też nie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: