Horoskop dzienny - poniedziałek 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 1 sierpnia. Jak zaczniesz ostatni miesiąc wakacji? Koziorożca czeka podróż, a Bliźnięta będą miały urwanie głowy. Pannę znów przygniecie życie zawodowe. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co mówią gwiazdy!

Horoskop dzienny - Baran

Ostatnio w twoim życiu uczuciowym sporo się dzieje, jednak starasz się być w kontakcie ze swoimi emocjami i jasno komunikować swoje potrzeby. Tak trzymaj, a uda ci się stworzyć dla siebie dobre, wspierające relacje.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Poniedziałek to będzie dobry dzień. Zrealizujesz zaplanowane cele i wrócisz do domu z poczuciem dobrze wykonanego zadania. W nagrodę zaplanuj miły wieczór - najlepiej w towarzystwie kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie intensywny dzień. Zanim wyjdziesz z domu, sprawdź dwa razy, czy masz wszystkie potrzebne rzeczy - oszczędzisz sobie później czasu i stresu. Staraj się pamiętać o swoich potrzebach - pozwól sobie na chwile słabości.

gwiazdy (zdjęcie ilustracyjne)Spadające gwiazdy w maju 2022. Przed nami eta Akwarydy. Co to takiego?

Horoskop dzienny - Rak

W nowy tydzień wejdziesz z optymizmem. Co prawda, w perspektywie masz sporo wyzwań, ale wiesz, że poradzisz sobie z wszystkimi przeciwnościami. W końcu masz wsparcie najbliższych, którzy są gotowi wskoczyć za tobą w ogień.

Horoskop dzienny - Lew

W pracy znów ktoś nadepnie ci na odcisk. Uczysz się odpuszczać niepotrzebną złość, ale tym razem musisz zawalczyć o swoją pozycję. Niech osoby wokół pamiętają, że z Lwem się nie zadziera!

Horoskop dzienny - Panna

Nie lubisz poniedziałków - albo raczej konieczności stawiania się rano w pracy. Obowiązki ostatnio są tak przytłaczające, że brakuje ci przestrzeni na cokolwiek innego. Zastanów się, czy odrobina asertywności mogłaby poprawić twoją sytuację i spróbuj powiedzieć pierwsze "nie".

Horoskop dzienny - Waga

Ostatnio jesteś markotna/-y. Nie masz na nic ochoty, brakuje ci energii na zmianę. Zamiast irytować się swoim własnym nastrojem, daj dobie przestrzeń na trudne emocje. Pamiętaj, życie składa się z różnych doświadczeń.

Potencjalny nanorozbłysk odkryty na SłońcuTo mogła być pierwsza obserwacja nanorozbłysku słonecznego

Horoskop dzienny - Skorpion

Awans, na który czekasz, przejdzie ci koło nosa. Nie złość się - może to zwyczajnie nie najlepszy moment na zmiany. Jeśli jednak czujesz, że w pracy nie dostrzegają twoich kompetencji, zastanów się nad zmianą zatrudnienia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Lepiej nastaw dwa budziki, bo inaczej możesz zaspać do pracy. Tego dnia los będzie ci rzucać kłody pod nogi, ale ty z gracją przeskoczysz większość z nich - musisz tylko skupić się na tym, co tu i teraz!

Horoskop dzienny - Koziorożec

W poniedziałek czekają na Koziorożca nowe doświadczenia. Wszystko, co nowe budzi w nas odrobinę niepokoju, ale tym razem pójdzie jak po maśle. Dlatego nie pozwól, żeby niepokój odebrał ci radość z odkrywania siebie!

Horoskop dzienny - Wodnik

W pracy ktoś pochwali projekt, nad którym bardzo się męczyłeś. Przyjmij komplement, bo naprawdę na niego zasługujesz. Wieczór zaplanuj w gronie najbliższych - ktoś ma ważną wiadomość, którą musi się z tobą podzielić.

Horoskop dzienny - Ryby

Pamiętaj, żeby ze zobowiązań czerpać jak największą przyjemność. Poprzedni tydzień był trudny, ale teraz wszystko będzie szło ku lepszemu. Wieczór to dobry czas na poukładanie spraw i zaplanowanie kolejnych dni. Pamiętaj tylko, żeby w kalendarzu znaleźć czas na wypoczynek.

***********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: