Horoskop dzienny - czwartek 28 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co przyniesie horoskop dzienny na czwartek 28 lipca? Jaki dzień czeka Raki, a jaki Skorpiony? Nie daj się zaskoczyć losowi i sprawdź, co zapisano dla ciebie w gwiazdach!

Horoskop dzienny na czwartek 28 lipca może przynieść nieoczekiwane wydarzenia dla niektórych znaków zodiaku. Jeśli jesteś ciekaw, czy chodzi o ciebie, odnajdź swój znak zodiaku i rozwiej wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Baran

Barany w czwartek zapragną przemyśleć wydarzenia sprzed kilku dni i swoje postępowanie. Po południu zadbajcie o rodzinę i bliskich, poświęćcie im więcej czasu i odbudujcie relację.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Bykami dzień pełen pośpiechu i zamieszania. Do głowy będą wam przychodzić pomysł za pomysłem. Spriorytetyzujcie swoje potrzeby - nie ze wszystkim uda wam się wyrobić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta oddadzą się rozmyślaniom nad błyskotliwą karierą i wielkimi pieniędzmi. Zaczniecie domagać się zwrotu wszelkich długów, a także podwyżki czy awansu. Zaufajcie intuicji, ale nie bądźcie roszczeniowi, bo może się to skończyć źle. 

Horoskop dzienny - Rak

Przed Rakami bardzo korzystny i miły dzień. Zajmijcie się dziś trudnymi sprawami, pójdą wam o wiele łatwiej niż w innym terminie. Wieczorem spotkajcie się z przyjaciółmi i spędźcie miło czas. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dociekliwe i ciekawskie - we wszystkim będziecie doszukiwać się zagadki lub trudnej sprawy. Dzień sprzyja przemyśleniom i naradom nad swoją przyszłością. Możecie podjąć dziś bardzo ważną decyzję. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś przebojowe, nie zabraknie wam odwagi. Czeka was dużo życzliwości w bankach oraz urzędach. Dzień sprzyja również zakupom. Może sprawicie bliskim miłą niespodziankę?

Horoskop dzienny - Waga

Osoby spod znaku Wagi będą dziś znacznie spokojniejsze niż zwykle. Nie bierzcie sobie do serca drobiazgów i krytyki. Prace wymagające refleksji będą was męczyć i nudzić. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony naprawdę uwierzą dziś we własne siły. Macie szansę na spotkanie z osobą, która zachwyci się waszymi talentami. Dzień sprzyja nawiązywaniu nowych, ciekawych znajomości. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poczują dziś potrzebę zdobycia sympatii pewnej osoby. Będziecie łase na komplementy i pochwały. Opanujcie emocje, nieprzemyślane działania mogą skończyć się kłopotami. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Koziorożcami dzień pełen miłych niespodzianek. Ważne sprawy odłożycie dziś na bok - może to i lepiej. Przez nieuwagę moglibyście błąd, który niósłby za sobą poważne konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niczym oaza spokoju. Nikomu nie uda się was sprowokować, a wasze opanowanie podziała komuś na nerwy. Nie przejmujcie się - to osoba, która źle wam życzy. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby zapragną spełniać swoje marzenia i pragnienia. Nie zabraknie wam intuicji i siły przebicia. W miłości wiele może się zdarzyć. Wakacyjne podróże sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: