Horoskop dzienny - sobota 23 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 23 lipca - dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w weekend? Czy będziesz mógł sobie pozwolić na chwilę odpoczynku? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Losowe sytuacje odmienią twoje przeznaczenie. Nie ignoruj znaków, a przede wszystkim własnej intuicji. Dzisiaj przychylne ci będą osoby spod znaku: Koziorożca, Wagi i Wodnika. Wystrzegaj się Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka nie będą mogły znieść sprzeciwu i opóźnień w realizacji pragnień. Odpuśćcie sobie rozmowy na temat rodzinnych planów. W sobotę pozwólcie sobie na odrobinę rozrywki w gronie przyjaciół.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poczujesz brak bliskiej ci osoby. Swoją tęsknotę zagłuszysz ciężką pracą i realizowaniem przyjemności, na które wcześniej nie miałeś czasu. Jednak, zamiast czekać, zrób pierwszy krok.

Zobacz wideo Spektakularna zmiana koloru włosów u Maffashion

Horoskop dzienny - Rak

Potraktuj swój intelekt oraz ciało jak świątynię. Zagłąb się i zadbaj o nie. Przestań oglądać rzeczy, które wpędzają cię w gorszy nastrój. Bądź zastanów się nad jego przyczyną.

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa w sobotę 23 lipca będą żyły problemami przyjaciół. Udziel dobrej rady, ale nie obiecuj zbyt wiele, bo możesz mieć problem z wywiązania się ze zobowiązań, które na siebie przyjmiesz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna po ciężkim tygodniu zasługuje na odpoczynek. Odłóż telefon, wyłącz komputer i spędź chwilę czasu z naturą z dala od obowiązków. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie narzucaj swojej woli i nie dopatruj się u innych problemów. Czasem trzeba dać bliskim wolną przestrzeń, aby mogli się realizować. Zamiast tego, wyjdź na długi spacer i skup się na własnym oddechu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona zapragną szalonego romansu. W związku z tym wyjdą ze swojej strefy komfortu. Nie zamykaj się na nowe, bo "inne" nie oznacza "złe", co w końcu zrozumiesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Jeśli nie masz siły, poproś bliską ci osobę. Uważaj na osoby spod znaku Raka. Nie wchodź z nimi w konflikty. To może się źle skończyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pamiętaj, że poza stawianiem sobie wyzwań, powinieneś również stosować system nagród. Zapewne mała niespodzianka, zmotywuje cię do dalszego działania. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zapragniesz natychmiastowych zmian, dlatego zaczniesz od... porządków. Sytuacja, która wyprowadziła cię z równowagi, będzie się za tobą ciągnąć. Nie pozwól, aby odbiło się to bliskich

Horoskop dzienny - Ryby

Idzie nowe. Nie możesz wrócić do starych dobrych czasów, bo one już minęły. W sobotę będziesz potrzebował dużo cierpliwości. Osoby spod znaku Lwa spróbują wyprowadzić cię z równowagi. Nie daj mu się.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: