Horoskop dzienny - piątek 22 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 22 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka w piątek osoby spod znaku Raka, a co spod znaku Panny? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Nikt nie będzie w stanie poskromić twoich pokładów energii. Zamiast na porządki domowe, poświęć czas sobie. Jeśli nie masz ochoty na spotkania towarzyskie, nie zmuszaj się. Uważaj na osoby spod znaku Lwa. 

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka czeka ogromny rollercoaster. Nie będą mogły znieść zachowania bliskich. Może warto zaangażować się w działalność fundacji charytatywnej? Jeśli planowałeś dietę, odpuść, to nie jest dobry moment.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Mimo że poczujesz się przytłoczony natłokiem spraw, chęć jeszcze większych zmian cię nie opuści. Zadbasz o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Rutyna? W twoim słowniku na próżno szukać tego słowa. 

Horoskop dzienny - Rak

Przygotuj się na festiwal sukcesów. Piątek przyniesie ci dużo miłych niespodzianek. W nadmiarze obowiązków nie zapomnij o odpoczynku. Relaks i regeneracja pozwoli zebrać utracone siły zarówno te fizyczne, jak i emocjonalne.

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Mimo że będziesz wciąż w towarzystwie ludzi, czeka cię czas wewnętrznego wyciszenia i odnalezienia harmonii ducha. Skup się na wewnętrznych potrzebach.

Horoskop dzienny - Panna

Nadszedł czas, aby zadbać o własne zdrowie. Niech problemy innych zejdą na dalszy plan. Nie wchodź w intrygi i nie interesuj się plotkami. Odbiją się szerokim echem. 

Horoskop dzienny - Waga

Masz dar do magazynowania i zbierania bibelotów. Zanim coś kupisz, przemyśl. Jeśli chcesz sprawić komuś prezent, zapytaj, czy czegoś nie potrzebuje. Zadbaj w końcu o osobę spod znaku Panny. Będzie potrzebowała twojej pomocy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Gwiazdy pomogą zdobyć ci nowe, lepsze stanowisko i zadbają o to, abyś nie narzekał na brak pieniędzy. Przyjazne ci znaki to Rak, Bliźnięta i Baran, uważaj na osoby spod znaku Wodnika, które będą narzucały ci własne zdanie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz miał dużo szczęścia, a przede wszystkim siłę przebicia. Nie zmarnuj tego. W miłości zapragniesz zmiany. Dotychczasowy związek zacznie cię nudzić. Zatęsknisz na kochankami, które już były w twoim życiu.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca zatroszczą się o dom i panujące w nim ognisko. Pamiętaj, że nawet mała zmiana jest w stanie wiele zmienić. Zostaw służbowe obowiązki. W piątek zadbaj o odpoczynek i relaks. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Przyjaciele będą wspierać twoje działania. Odwdzięcz się uśmiechem i dobrym słowem. Trzymaj nerwy na wodzy. Pamiętaj, że nie zawsze masz rację.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryby powinni uzbroić się w cierpliwość. To, co ma nadejść, przyniesie sporo zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Uważaj na Pannę. Będzie chciała pogrzebać twoje marzenia.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: