Horoskop dzienny - czwartek 21 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 21 lipca. Co czeka Barana, a co spotka Bliźnięta? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, jaki będzie twój dzień.

Najnowsze wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz w nastroju do rozmyślań. Znów zatęsknisz za czymś, czego nie możesz mieć, ale wyjątkowo nie wpadniesz przez to w chandrę, ale poczujesz motywację do wielkich zmian w życiu.

Horoskop dzienny - Byk

Postawisz całą rodzinę przed faktem dokonanym. Jedni bliscy powiedzą, że twoje plany to szaleństwo, inni będą zmieszani, a jeszcze inni bardzo się ucieszą. Najważniejsze jest jednak to, co ty myślisz. Słuchaj głosu serca, a się nie zawiedziesz.

Wakacje 2022. Plażowicze na kąpielisku w Gdańsku-BrzeźnieGdzie można zrealizować bon turystyczny? Jak pobrać bon? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Praca rzuca ci coraz to nowe wyzwania. Nie jest lekko, ale na pewno jest ciekawie. Choć czasem czujesz, że cię to przerasta i myślisz, by się wycofać, nie poddawaj się. Co więcej, w czwartek dostaniesz sygnał, że doskonale się sprawdzasz.

Horoskop dzienny - Rak

Czwartek to pomyślny dzień dla zakochanych Raków. Zabierz drugą połówkę na randkę, przypomnij, dlaczego tyle dla ciebie znaczy, zrób niespodziankę. Ukochana osoba od dawna na to czeka.

Horoskop dzienny - Lew

Wpadniesz na pewien ryzykowny pomysł. Łatwo przyjdzie ci ignorowanie wszystkich argumentów "przeciw", ale tym razem naprawdę warto wziąć je pod uwagę. Dobrze przemyśl sprawę, bo możesz wpaść w duże kłopoty.

Horoskop dzienny - Panna

Czwartek będzie sprzyjał artystycznie uzdolnionym Pannom - nie zabraknie im inspiracji i energii. To świetny dzień na stworzenie jakiegoś obrazu albo piosenki. Nigdy nie próbowałeś? Nie szkodzi. Zrób to dziś, a efekt cię zaskoczy.

Horoskop dzienny - Waga

Wkładasz w swoje obowiązki nie tylko wysiłek, ale i serce. Nie każdy potrafi to docenić. Dziś możesz usłyszeć szczególnie nieprzyjemny komentarz. Nie zrażaj się - niedługo twoje zaangażowanie zostanie odpowiednio wynagrodzone. Spodziewaj się podwyżki.

Wyprawka szkolna (zdjęcie ilustracyjne)Dodatkowe pieniądze na dziecko. Lada moment ruszą pierwsze wypłaty

Horoskop dzienny - Skorpion

Niespodziewanie wejdziesz w dziś rolę arbitra. Skłóceni przyjaciele od dawna nie mogą dojść do porozumienia, ale swoim rozsądkiem i doświadczeniem pomożesz im załagodzić sytuację.

Horoskop dzienny - Strzelec

Odpocznij - utnij sobie drzemkę, wyłącz telefon, odłóż na bok dodatkowe obowiązki. I koniecznie pomyśl o urlopie, bo przemęczenie i przepracowanie zaczyna mocno odbijać się na twoim zdrowiu i relacjach z bliskimi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka cię nagła zmiana wakacyjnych planów i nie będziesz mieć na to żadnego wpływu. Jeśli jednak odpowiednio pokombinujesz, nowe plany będą jeszcze ciekawsze i obfitujące w przygody niż poprzednie. 

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie myśl dziś o zachciankach. Jeśli chcesz zrealizować swoje cele, musisz zacząć oszczędzać - najlepiej już od teraz. Trudno będzie w tym wytrwać, ale z pewnością ci się uda.

Horoskop dzienny - Ryby

Przed tobą dość nerwowy czas, który może się nieco negatywnie odbić na twoim samopoczuciu. Jeśli poczujesz się przytłoczony, poproś o pomoc zaufanych przyjaciół. Na pewno nie zawiodą.

***
Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: