Horoskop dzienny - poniedziałek 18 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 lipca. Jak rozpoczniesz nowy tydzień? Co cię czeka w poniedziałek? Sprawdź, co zapisały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran 

Ostatnio zaciskasz pasa. Fakt, z finansami bywa krucho, ale to nie powód, żeby odmawiać sobie wszystkich przyjemności. Skoro od kilku tygodni tak świetnie radzisz sobie z oszczędzaniem, może pora jednak wybrać się na to sushi, które kusi cię od tygodnia? Zabierz kogoś ze sobą i podzielcie rachunek - będzie taniej i przyjemniej!

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

To nie będzie twój dzień - ale możesz coś z tym zrobić. Zamiast skupiać się na zmartwieniach, postaraj się wyraźnie komunikować swoje potrzeby osobom z twojego otoczenia. Dzięki temu, zamiast wpaść w przygnębienie, uda ci się pokonać poniedziałek suchą stopą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Co tu dużo mówić. Ostatnia pełnia dała ci w kość. Czujesz, że chaos znów wdziera się w twoje życie. Zamiast z nim walczyć, spróbuj oswoić się z nową sytuacją. Daj sobie przestrzeń na emocje i nie podejmuj pochopnych decyzji. No i pamiętaj - w życiu masz wiele osób, którym naprawdę na tobie zależy. Zadzwoń do nich, jeśli potrzebujesz pomocy.

Horoskop dzienny - Rak

Masz już dość sytuacji w pracy. Chcesz to zakończyć, ale wiesz, że to jeszcze nie ten moment. Na szczęście w domu i w życiu towarzyskim znajdujesz prawdziwe spełnienie. Ciesz się tym i spędzaj jak najwięcej czasu z najbliższymi. Poniedziałek to też dobry dzień na spotkanie z koleżankami!

Horoskop dzienny - Lew

Ostatnio sporo randkujesz. Wakacje sprzyjają romansom. Nie czekaj na weekend, pozwól sobie na trochę szaleństwa i w poniedziałek spotkaj się z osobą, która wpadła ci w oko. Spontaniczność ci sprzyja.

Horoskop dzienny - Panna

Lubisz rutynę, ale ostatnio w twoim życiu pojawiła się stagnacja. Żeby ją przezwyciężyć, musisz zebrać odwagę i szczerze powiedzieć o swoich potrzebach - najpierw sobie, później komuś bliskiemu. Pamiętaj, że osobiste cele są ważniejsze od tego, czego chcą od ciebie inni.

Horoskop dzienny - Waga

Zdrowie daje ci w kość i nie pozwala się cieszyć latem. Może czas zrobić sobie kompletne badania, żeby zamiast objawów, leczyć przyczyny? Zapisz się na wizytę, nie ma sensu tego dłużej odkładać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nieporozumienia w życiu osobistym wreszcie się wyjaśniają. Teraz możesz się skupić na życiu zawodowym. Zastanów się, czy twoje ambicje są spełnione? Może czas ruszyć naprzód?

Horoskop dzienny - Strzelec

Koleżanka odwoła spotkanie, a szef dorzuci nadgodziny. To nie będzie najprzyjemniejszy poniedziałek. Żeby nieco poprawić sobie humor, wieczorem wybierz się na spacer lub przejażdżkę rowerową - kontakt z naturą ukoi nerwy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio zrobiłeś komuś przysługę. Wszechświat dostrzega takie rzeczy. Los na początku tygodnia się do ciebie uśmiechnie. Może to będzie dodatkowa kasa, albo promocja na twoje ulubione produkty? Pamiętaj tylko, żeby nie wydawać od razu tej gotówki - zachowaj ją na później.

Horoskop dzienny - Wodnik

W pracy ostatnio się nie układa, dlatego każdy poniedziałek wiąże się ze stresem. Zamiast zaciskać zęby, zastanów się, czy nie lepiej byłoby coś zmienić. Może pora stanąć na własnych nogach? Jeśli nie możesz zdecydować, zapytaj o radę bliską osobę.

Horoskop dzienny - Ryby 

W ten poniedziałek uda ci się znaleźć cas dla siebie. Chociaż jak zwykle wiele osób będzie zgłaszało się do ciebie z problemami, zdołasz wyciszyć telefon i porządnie się zregenerować. Należy ci się to po trudnym weekendzie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: