Horoskop dzienny - niedziela 17 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 17 lipca. Czy uda ci się odpocząć? A może czekają cię niespodzianki? Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował kosmos.

Horoskop dzienny - Baran 

Niedziela to dzień wypoczynku... ale nie dla wszystkich. Ciebie znów przygniotą obowiązki. Uważaj, bo na dłuższą metę może to się odbić na zdrowiu! Koniecznie zaplanuj dzień, który poświęcisz na regenerację.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Może odwiedzić cię ważny gość - także bez zapowiedzi! Lepiej się przygotuj, żeby móc się cieszyć wspólnie spędzonym czasem. Zadbaj, żeby w lodówce nie zabrakło smacznych przekąsek i wrzuć na luz. To wystarczy!

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne)Horoskop miesięczny - lipiec 2022 [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W życiu sercowym ostatnio sporo się dzieje. Chociaż odrobina dramy dodaje codzienności kolorów, to w takich ilościach jest już nieznośna. Zastanów się, które relacje naprawdę są dla ciebie dobre, a resztę zakończ, zanim one cię wykończą.

Horoskop dzienny - Rak

Chociaż na niedzielę od dawna masz plany, zastanów się, czy na pewno chcesz je realizować. Pamiętaj, że własny komfort jest ważniejszy niż ścisłe trzymanie się harmonogramu. Nie bój się odmówić, nawet jeśli kogoś to wprowadzi w zły nastrój. Postaw siebie na pierwszym miejscu.

Horoskop dzienny - Lew

Niedziela to doskonały dzień na randkę… ale nie tak łatwo zaplanować romantyczny wieczór, kiedy na koncie zrobiło się już pusto. Nie pozwól, żeby to pokrzyżowało ci plany! Znajdź sposób, żeby cieszyć się obecnością bliskiej osoby bez pieniędzy - dobrym pomysłem będzie pójście w kierunku natury!

Horoskop dzienny - Panna

Od dawna męczą cię sprawy z przeszłości, z którymi nie czujesz się dobrze. Lepiej odpuść sobie rozmyślania na ten temat i nie próbuj wracać, do tego co było, bo może to się skończyć tragicznie. Błędów z przeszłości już nie naprawisz, skup się więc na tym, co tu i teraz.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie leniwa niedziela. Wreszcie! Poranek możesz spędzić we własnym towarzystwie, a wieczorem umów się z bliską osobą - wyjście z domu może zaowocować także nową, obiecującą znajomością.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dręczą cię wyrzuty sumienia, za sprzeczkę, która została wywołana przez ciebie. Wiesz, że wina leżała po twojej stronie, jednak nie możesz się zebrać na przeprosiny. Odważ się, bo inaczej całą niedzielę spędzisz na drążeniu tej sprawy.

Pleń - czym jest?Pleń. Zjawisko jak ze "Stranger Things". "Ohydne i fascynujące" [FILM]

Horoskop dzienny - Strzelec

Ostatnio w pracy odliczasz dni do wolnego, a później nie masz siły z niego korzystać. Tej niedzieli pojedź wreszcie na odkładaną od dawna wycieczkę rowerową, albo zabierz znajomych do kina - w ten sposób poniedziałek będzie bardziej znośny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio wszystko się wali - i to dosłownie. W twoim mieszkaniu ciągle znajdujesz kolejne usterki. Kolejne próby samodzielnych napraw zaczynają być nużące. Może tym razem warto odpuścić i oddać sprawę w ręce fachowców?

Horoskop dzienny - Wodnik

Od dawna pragniesz odpoczynku, a codzienne obowiązki mocno dają się we znaki. To najlepszy moment, by pozwolić sobie na odpoczynek. Nawet jeśli spędzisz cały dzień w łóżku, nie rób sobie wyrzutów. Należy ci się! 

Horoskop dzienny - Ryby 

Niedzielę spędzisz z bliską osobą, która znasz od wieków. Wspólne wspomnienia są super, ale pamiętaj, że liczy się wasza relacja tu i teraz. Podziel się tym, co jest dla ciebie ważne i otwórz się na to, kim teraz jest bliska ci osoba.

**********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: