Horoskop dzienny - sobota 16 lipca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Wagi i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na obotę 16 lipca 2022 roku.
Zobacz wideo Wywiad z Andrzejem Sewerynem, bohaterem "Królowej"

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny skupić się na tym, by wykonać niezbędne obowiązki. Ostatnio macie problem z terminowością, co może przysporzyć wam pewnych kłopotów w pracy.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki chciały pewnych dużych zmian w swoim życiu i wszystko wskazuje na to, że właśnie nadchodzą. Na ostatniej prostej nie pozwólcie na to, by pokonała was niepewność. Więcej odwagi!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą dziś bardziej kontaktowe, co sprzyja budowaniu nowych lub poprawianiu dotychczasowych relacji. Będzie to udany dzień zarówno dla osób w związkach, jak i singli.  

Wakacje 2022. Plażowicze na kąpielisku w Gdańsku-BrzeźnieGdzie można zrealizować bon turystyczny? Jak pobrać bon? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Rak

 • Wasze pomysły stają się coraz bardziej rzeczywiste. Przypadną one do gustu także waszym przełożonym lub rodzinie - w zależności od tego, jakie projekty miały w ostatnim czasie dla was większy priorytet. Jest co świętować!

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny nabrać dystansu do niektórych problemów. Pewne sprawy wydają się wam poważniejsze, niż są w rzeczywistości. Zasięgnijcie też opinii na ten temat osoby bardziej doświadczonej. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny będą się dziś świetnie czuły w towarzystwie innych. Nie słuchajcie jednak rad od byle kogo. Intencje niektórych mogą być mniej szczere, niż wasze.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi wreszcie podejmą decyzję, która była odwlekana już zbyt długo. Postawienie spraw jasno sprawi, że będziecie czuć się lepiej i z nową energią ruszycie po to, co sprawi wam więcej radności. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpionom przydałoby się oderwanie od codziennych trosk. Zaczniecie aktywnie poszukiwać zmian, zwłaszcza w życiu miłosnym. Nowa znajomość może bardzo wpłynąć na wasze decyzje. 

Emerytura (zdjęcie ilustracyjne)Waloryzacja emerytur 2023 - ile procent wyniesie? Rząd ustalił wskaźnik

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Będziecie bronić się przed wszystkim i wszystkimi, nawet wtedy, gdy taka sytuacja nie będzie odpowiednia do sytuacji. Osoby samotne boją się zranienia, a jednocześnie nie dajecie sobie szansy na to, by poczuć także pozytywne aspekty wchodzenia w relacje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny uważać na to, by nie wykonywać zbyt wielu zadań jednocześnie. Możecie wówczas popełnić dość kosztowne błędy. Pracujcie dalej nad pewnym przedsięwzięciem, ponieważ pozwoli ono otworzyć wam drzwi do nowej kariery.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Na stres najlepiej pomoże wam spędzenie czasu na łonie natury. W najbliższym czasie uda wam się zrealizować cele, co poprawi wam nastrój.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą nieco przytłoczone obowiązkami, dlatego lepiej nie pozwalajcie na to, by ktokolwiek was dekoncentrował. Uda wam się wszystko zrealizować, jednak powinniście przemyśleć to, czy na pewno jesteście wynagradzani odpowiednio za swój wkład w pracę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: