Horoskop dzienny - czwartek 14 lipca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki czwartek czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 14 lipca 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 114: F*cking Bornholm

Horoskop dzienny - Baran

 • Wasz upór sprawi, że odizolujecie się od innych. Taka sytuacja oczywiście nie będzie wam na rękę, dlatego postarajcie się znaleźć jakieś rozwiązanie z tej sytuacji. Pomocny może okazać się Lew.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki nie powinny przejmować się szczegółami. Zbytnia drobiazgowość sprawia, że nie potraficie cieszyć się chwilą. A naprawdę macie dużo powodów do świętowania - wszystko, powoli zaczyna się układać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny kierować się swoimi uczuciami. To właśnie serce podpowiada wam co zrobić w jakiejś sprawie - niekoniecznie miłosnej. Wasz umysł natomiast może być ograniczony bezpodstawnym lękiem czy brakiem pewności siebie.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny otworzyć się na poglądy i sugestie innych osób. Skoncentrujcie się na relacjach z innymi, ponieważ to one wymagają od was największej pracy. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Wasza pewność siebie i spostrzegawczość sprawi, że wokół was zaczną gromadzić się osoby łaknące waszej porady lub uwagi. Lepiej przyjrzycie się prośbom, które macie spełnić - nie każda z nich jest taka prosta w zrealizowaniu.

Horoskop dzienny - Panna

 • Przed Pannami czas na zabawę i świętowanie sukcesów. Wasze życie prywatne i rodzinne będzie na najwyższym poziomie. Poza tym zabłyśniecie w pracy zespołowej i zyskacie zaufanie ważnych w firmie osób.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny przedstawić swoje stanowisko i stanowczo domagać się tego, co wam się należy. Jeśli tego nie otrzymacie, to być może jest to ostateczny sygnał do tego, żeby zmienić coś w swoim życiu - np. pracę czy miejsce zamieszkania.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony czeka podjęcia ważnej decyzji. Niestety nie możecie zwlekać dłużej z działaniem, zwłaszcza w sferze uczuciowej. Każdy dzień, w którym się poddajecie, tylko oddala was od celów.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą dziś działać pod presją czasu i oczekiwań. Nie macie zbyt wiele czasu na analizy, dlatego w problematycznych sytuacjach zwróćcie się po pomoc do zaufanych wam osób. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Wasze wątpliwości zostaną rozwiane i wreszcie będziecie mieli pewność. Dotyczy to zwłaszcza spraw uczuciowych i niestety nie u każdego oznacza to szczęśliwe zakończenie. Nie będziecie jednak zwlekać z podjęciem zdecydowanych działań.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą w pokojowym nastroju dlatego warto rozwiązać spory, które mogły się niedawno pojawić. Trudno wam będzie zaakceptować decyzję partnera. W tej sytuacji musicie jednak iść na ustępstwa.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą w znakomitym nastroju. Macie dużo energii, którą chcecie spożytkować w różny sposób. Najlepiej więc zająć się dziś swoim hobby lub aktywnością fizyczną.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: