Horoskop dzienny - wtorek 12 lipca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 12 lipca - dla wszystkich znaków zodiaku. Lipiec należy do osób spod znaku Raka, którym patronuje żywioł wody. Co we wtorek przyniesie innym zodiakom? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Zaczniesz się zastanawiać nad poczuciem bezpieczeństwa. Nad tym, co daje ci szczęście, a co wprawia w zakłopotanie. Nie ominą cię także huśtawki nastrojów. Nie martw się. Ten stan jest chwilowy.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka napełni odwaga do tego, aby porozmawiać o drażliwych i trudnych kwestiach. Pamiętaj, że emocje nie są twoim najlepszym doradcą. We wtorek 12 lipca zrezygnuj z nadmiaru kofeiny.

Pies na plaży w WarszawieWakacje 2022. Jak psy pokazują, że jest im za gorąco? Jak pomóc psu?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta odniosą sukces zawodowy. Przygotuj się na to, że kariera zajmie centralne miejsce, detronizując inne płaszczyzny. Uważaj na osoby spod znaku Koziorożca. Nie życzą ci dobrze.

Horoskop dzienny - Rak

Nadciągająca pełnia spod znaku Koziorożca, będzie miała na ciebie negatywny wpływ. Zacznie towarzyszyć ci zmęczenie i bezsenność. Zafunduj sobie odrobinę relaksu, ale nie odkładaj obowiązków na boczny tor.

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa zajmą się domowymi obowiązkami. Zaczną bliskim wyznaczać granice, co nie spodoba się Wodnikowi. Nie zapominaj o konsekwencji w działaniach.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Panna

Pannę ogarnie szał zakupów. Poczekaj jednak na wyprzedaże. Cierpliwość pomoże utrzymać w ryzach twoje oszczędności, które przydadzą ci się w nadchodzących dniach. Zamiast za nową parą spodni, rozejrzyj się za krótkim wypoczynkiem.

Horoskop dzienny - Waga

Twój egoizm przeleje czarę goryczy. Nadszedł czas na to, abyś to ty zadbał o swoich bliskich, a nie na odwrót. Ogranicz powieści kryminalne. Zaczną źle wpływać na twój komfort psychiczny. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Szef doceni twoje starania, ale pamiętaj, nie przeciągaj struny, bo dobra passa może się skończyć. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj oznak, jakie daje ci organizm, zarówno psychicznych jak i fizycznych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca zaczną szukać życiowych inspiracji w książkach, filmach, muzyce i sztuce. Zamiast podglądać, zacznij żyć własnym życiem. Nie ignoruj Wodnika. Źle na tym wyjdziesz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec powinien zadbać o artystyczną sferę życia. Wystawy, wyjścia do kina czy koncert wpłyną na jego wrażliwość. Pozwolą jej się obudzić. Nie zapominaj o potrzebach swojego partnera. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj osoby spod znaku Skorpiona harmonię odnajdą wśród ludzi. To od nich będą czerpały energię. Przed tobą ciężki tydzień, dlatego przyda ci się odrobina wyciszenia. 

Emerytura 'Mama 4+'. Świadczenie za wychowanie co najmniej czworga dzieci. Ile można zyskać? (zdjęcie ilustracyjne)Emerytura za urodzenie dzieci. Polki mogą otrzymać nawet 1338 zł

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryb odkryją, że mają za dużo bodźców. Będą chciały odciąć się od otoczenia. Za to zadbają o swoją stabilizację i zaczną stawiać pierwsze kroki w nowej dziedzinie. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: