Horoskop dzienny - poniedziałek 11 lipca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 11 lipca 2022 roku.
Zobacz wideo Przy okazji premiery spektaklu "Edith i Marlene" rozmawiamy z Janem Młynarskim [Popkultura Wywiad]

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny znaleźć sposób na to, by pozbyć się nagromadzonego stresu i nerwów. Całe wasze zdenerwowanie jest widoczne w waszym ciele, dlatego możecie nieco nieświadomie odpychać od siebie innych. Znajdźcie czas na odpoczynek, przestańcie brać wszystko na swoje barki.

Horoskop dzienny - Byk

 • Zauważycie, że wasze długoterminowe działania zaczynają przynosić pozytywne efekty. Dzięki temu staniecie się pewni siebie i z łatwością narzucicie innym swoje zdanie, pomysły czy projekty. Nie nadużywajcie jednak tej "mocy", którą dziś macie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny przeznaczyć ten dzień dla przyjaciół i umacnianie relacji z nimi. Będziecie mieli okazję komuś pomóc. Wasze działanie przyniesie komuś ogromne szczęście. 

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą dziś bardzo bezpośrednie. Mówienie tego, co macie na myśli, niekoniecznie przysporzy wam kolejnych zwolenników.

Horoskop dzienny - Lew

 • Nie oceniajcie swoich możliwości zbyt nisko, bo to właśnie wy musicie doceniać się najbardziej, a nie zaniżać swoje zasługi. Macie dobre pomysły, zacznijcie je realizować.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny odświeżyć stare znajomości, ponieważ mogą one przynieść wam dużo informacji o przedsięwzięciu, w które chcecie zainwestować. W pracy nie możecie jednak narzekać na pieniądze, dlatego uważajcie na zbyt ryzykowne biznesy.

Horoskop dzienny - Waga

 • Macie problem ze skupieniem się, dlatego jeśli macie coś ważnego do zrobienia, to przesuńcie to lepiej na przyszły tydzień. Nie powinniście działać pod wpływem impulsu. Emocje są zwykle złym doradcą.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony robią ostatnio bardzo dużo dla innych, a niewiele dla siebie. Dysproporcja ta zacznie być bardzo zauważalna, jednak to wy sami musicie postawić granice. Inaczej ludzie będą was wykorzystywać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Możecie się wkupić w łaski innych, a wasza pewność siebie otworzy przed wami nowe możliwości. Dużo zyskacie, jednak musicie popracować nad cierpliwością.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny spędzać mniej czasu w pracy i znaleźć więcej chwil dla swoich bliskich. Powinniście to zrobić bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Zasługujecie na odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą w bardzo pesymistycznym nastroju. Nie będziecie w stanie się dziś niczym cieszyć. Postarajcie się być bardziej obiektywni, bo nie wszystko, co teraz dostrzegacie, jest tak złe, jak wam się wydaje.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb nie będą miały czasu by spojrzeć na daną sprawę z odpowiedniego dystansu. Będziecie musieli działać szybko , dlatego starajcie się poprosić o opinię osoby, którym ufacie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: