Horoskop tygodniowy: 11 - 17 lipca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 lipca 2022 r. Sprawdź, jakie plany ma kosmos na najbliższy tydzień. Może czeka na ciebie jakiś przełom? Znajdź swój znak zodiaku i się przekonaj.

Horoskop tygodniowy - Baran

Ten tydzień będzie dla ciebie pełen wyzwań. Nie ma jednak powodu do zmartwień. Jeśli przezwyciężysz przeciwności, które zgotował ci los, wreszcie będziesz w dobrym miejscu w swoim życiu. Łatwiej będzie poradzić sobie z trudnościami w dobrym towarzystwie - dlatego zamiast zadręczać się problemami w samotności, nie bój się prosić o wsparcie najbliższych. W końcu od tego są przyjaciele i rodzina!

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Horoskop tygodniowy - Byk

Te wakacje już działają ci na nerwy. W pracy jesteś w ciągłym niedoczasie. W dodatku plany urlopowe pokrywają się z niesprzyjającą prognozą pogody. Trudno w takiej sytuacji nie zmarkotnieć. Pozwól sobie na negatywne emocje, ale nie dopuść do tego, żeby zdominowały w twoim życiu. Doceń to, co się układa. W końcu w życiu uczuciowym dawno nie było tak dobrze!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Wszyscy znajomi wrzucają na Instagrama zdjęcia z wakacji, a ty znów robisz nadgodziny. Czas powiedzieć "basta". Niczym Magda Gessler, zostań "małą syrenką" i wybierz się na rejs jachtem. Albo - w wersji nieco bardziej budżetowej - na wycieczkę rowerową do lasu lub nad jezioro. Zadbaj o siebie, bo inaczej praca zacznie odbijać się na twoim zdrowiu i relacjach. 

Horoskop tygodniowy - Rak

"Summertime sudness" to ostatnio twój wakacyjny hymn. Chociaż starasz się zachowywać balans, pomiędzy pracą a wypoczynkiem, to problemy zawodowe nie chcą cię opuścić. Może to już czas na zmianę miejsca? W tym tygodniu rozpisz sobie wszystkie plusy i minusy zmiany zawodowej ścieżki. Ukojenia szukaj w spotkaniach z przyjaciółkami. 

Horoskop tygodniowy - Lew

W sercach Lwów latem panuje ogień. Jeśli jesteś w związku, w lipcu na nowo rozbudzi się twoja namiętność i pozwoli na nowo poznać najbliższą ci osobę. Jeśli randkujesz - ciesz się każdą chwilą, ale nie miej wygórowanych oczekiwań. Zamiast planować wspólną przyszłość już po drugiej randce, daj sobie przestrzeń na bycie tu i teraz. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Wreszcie, po długich problemach w pracy, poczujesz ulgę. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu dla siebie, a także okazję, by skupić się na relacjach z najbliższymi. Ostatnio brakowało ci na to przestrzeni, dlatego pamiętaj, żeby w tym tygodniu zaplanować rozmowę z przyjaciółmi. Niech wiedzą, że o nich pamiętasz. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Spróbuj w tym tygodniu bardziej otworzyć się na świat. Od jakiegoś czasu skupiasz się na wewnętrznych refleksjach, przez co wiele szans może ci umykać. Być może, jeśli na chwilę wyjdziesz z własnej głowy, dostrzeżesz kogoś wyjątkowego, kto od dawna jest obok? 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W te wakacje nic nie idzie zgodnie z planem. Zamiast jednak niepotrzebnie się denerwować, postaraj się szukać rozwiązań. Daj sobie szansę na odrobinę elastyczności - wiadomo, że byłoby super zrealizować wszystkie założenia na ten kwartał, jednak czasem spontaniczność też jest ok. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu nuda będzie ci się dawać we znaki. Rutyna wkradła się w twoje życie, a każdy dzień zaczyna wyglądać tak samo. Nie martw się, każdy ma w życiu takie momenty. Spróbuj znaleźć coś, co wybije cię z marazmu. Może nowe hobby, ale wspólne wyjście ze znajomymi? 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Tego lata odkrywasz, jak ważny jest dla ciebie kontakt z naturą. Pozwól sobie uciec od miejskiego zgiełku - chociaż na moment. Zapomnij o problemach, które codziennie kłębią się w twojej głowie. Do twojego życia może ponownie zapukać ktoś, kto od dawna nie jest ci bliski. Pomyśl, czy chcesz dać tej relacji kolejną szansę. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wreszcie planujesz długo wyczekiwany urlop. Nie pozwól, by sprawy organizacyjne odebrały ci radość z wypoczynku. Podziel się obowiązkami z innymi i jasno mów o własnych potrzebach. W ten sposób naprawdę poczujesz ulgę. Udanej zabawy!

Horoskop tygodniowy - Ryby

To lato jest inne niż wszystkie. Wreszcie stawiasz na siebie - a inni są dla ciebie towarzystwem, a nie dodatkowym ciężarem. Pozwól sobie na spontaniczność, nawet kosztem życia zawodowego. Kariera zaczeka, a słoneczne dni będą tu tylko przez chwilę. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. 

Więcej o: