Horoskop dzienny - sobota 9 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sobotę 9 lipca dla wszystkich znaków. Co powinny zrobić dziś Byki? Jaki dzień czeka Bliźnięta? Znajdź swój znak i sprawdź, co ci się dziś przydarzy.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranem czas nowych początków, a co za tym idzie - nowych nadziei i obaw. Skoncentruj wszystkie siły na szansach, jakie przyniosą zmiany. Wyznacz sobie cel i zacznij dążyć do niego już teraz.

Horoskop dzienny - Byk

Dziś każdy będzie zdawał się wiedzieć lepiej, co jest dla Byków najlepsze. "Dobre rady" zupełnie nie przypadną ci do gustu i wytrącą z równowagi. To odpowiedni moment na szczerość i wygarnięcie wątpliwie życzliwym ci osobom, co o nich myślisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta lubią chować się przed ludźmi i często dają innym pokierować swoim życiem, ale nadchodzi pora, kiedy będą musiały przejąć inicjatywę. Nie będzie łatwo, zwłaszcza że znajdzie się ktoś, kto zechce wykorzystać ich nieśmiałość do własnych celów. Odwagi, Bliźnięta!

Horoskop dzienny - Rak

Raki bezradnie patrzą, jak ktoś, w kim są zakochane, albo nie jest nimi zainteresowany, albo od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z inną osobą. Wkrótce pogodzenie się z tym będzie łatwiejsze, bo na horyzoncie pojawi się nowy obiekt westchnień, a i miłość zostanie odwzajemniona.

Zobacz wideo Galette z truskawkami

Horoskop dzienny - Lew

Intuicja Lwów będzie dziś nieco zawodna. Mimo że niektóre decyzje mogą sprawiać wrażenie korzystnych, uważajcie. Tej soboty będzie szczególnie łatwo o narobienie sobie kłopotów.

Horoskop dzienny - Panna

W sobotę Panny powinny pomyśleć o odpoczynku i zregenerowaniu sił po intensywnym tygodniu pracy. Dzień przebiegnie spokojnie i nieco leniwie, ale w pełni na to zasługujesz.

Bon Turystyczny - Jak skorzystać? - zdjęcie ilustracyjneBon turystyczny 2022. Jak go aktywować? Kto może odebrać 1000 zł?

Horoskop dzienny - Waga

Wagi muszą uważać, by nie ulegać negatywnym myślom i podążać wyłącznie za swoimi marzeniami. Nie bój się ryzykować, zaufaj sobie i nie zważaj na wątpliwości - tylko wtedy właściwie pokierujesz swoją przyszłością.

Horoskop dzienny - Skorpion

Weekend okaże się dla Skorpionów niezwykle rozrywkowy i nieprzewidywalny. A pewna sytuacja wprost doda ci skrzydeł i napełni pozytywną energią na cały przyszły tydzień.

znaczki pocztowe (zdjęcie ilustracyjne)Znaczki pocztowe mogą być warte fortunę. Ile kosztują?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcu, trzymaj język za zębami! Przyjaciel powierzy ci ekscytującą tajemnicę. I choć nieraz będzie cię kusiło, by szepnąć słowo lub dwa komuś innemu, to absolutnie nie powinieneś tego robić. Nie zawiedź, bo konsekwencje będą opłakane.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Fortuna będzie sprzyjała Koziorożcom. Możesz zatem śmiało pozwolić sobie na próżność i wydać dziś więcej na swoje zachcianki, bo już wkrótce czekają cię naprawdę spore pieniądze.

500 plus - zdjęcie ilustracyjneKiedy wypłata 500 plus? Terminy

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Wodnikami wielka, wyczekana miłość. Najbliższy czas upłynie ci na randkach, romantycznych spacerach i wzajemnym poznawaniu się. Twojemu dobremu nastrojowi nic nie będzie w stanie zagrozić.

Horoskop dzienny - Ryby

Sobota to idealny dzień na pokazanie światu twoich talentów i nietuzinkowej osobowości. Nie przywiązuj wagi do złośliwości, a konstruktywną krytykę przyjmuj z pokorą i wyciągaj wnioski. Przede wszystkim jednak - rób swoje. Już wkrótce osiągniesz sukces.

***
Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: