Horoskop dzienny - piątek 8 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 7 lipca - dla wszystkich znaków zodiaku. To szczególny czas dla osób spod znaku Raka. Wakacyjna atmosfera wprowadza w nasze życia nieco zamętu. Co cię czeka? Znajdź swój znak i sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran

Ostatnio musisz zaciskać pasa. Problemy finansowe w wakacje nie sprzyjają dobremu nastrojowi. Dodatkowo męczą cię problemy zdrowotne, które nie pozwalają cieszyć się z wakacji. Nie martw się, to wszystko minie, szybciej niż myślisz. Staraj się cieszyć przyjemnościami, które masz w zasięgu ręki - i portfela. Wybierz się do lasu, zaparz sobie ulubioną herbatę, zaproś znajomych na wieczór przy planszówkach. 

Zobacz wideo Nowy thriller Holoubka. Wizyta na planie filmu "Doppelganger" i rozmowa z producentką

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Horoskop dzienny - Byk

Odwiedzi cię dawno niewidziany gość. To osoba, która jest ci bliska, jednak wasza relacja napotkała poważne problemy. Staraj się podejść do tej sytuacji z otwartym sercem. To okazja, żeby wyjaśnić sobie nieporozumienia z przeszłości. 

Jak zwracać się do teściowej? 'Mój zięć mówi mi pani i w ogóle mi to nie przeszkadza' (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy mówić do teściowej per "mamo"? "Na to cenne słowo trzeba sobie zasłużyć"

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Złapała cię wakacyjna chandra. W dodatku wiadomości, które w tym tygodniu do ciebie dotarły, nie pomagają w wyjściu z dołka. Na szczęście, masz wspaniałe osoby obok - podziel się z nimi problemami, nie duś tego w sobie. Razem łatwiej znajdziecie rozwiązanie. 

Horoskop dzienny - Rak

Okres wokół urodzin zawsze wiąże się dla Raków z refleksją o tym, co zrobić ze swoim życiem. Być może rozwiązanie już tu jest? Wsłuchaj się w siebie i wróć do jednego z pomysłów na przyszłość, który zawsze wywołuje przyspieszone bicie serca. 

Horoskop dzienny - Lew

W życiu uczuciowym przeżywasz zastój, co zaczyna być irytujące. Za to w pracy jest intensywnie - rozwijasz się, ale tracisz też szansę na regenerację i czas z bliskimi. Zamiast zarywać kolejną nockę nad projektami, wyjdź na miasto. Może czeka cię przełom? 

Horoskop dzienny - Panna

Po wielu zmianach zaczynasz się wreszcie stabilizować. Grunt wciąż jest jednak niepewny, dlatego każdy drobiazg może wybijać cię z równowagi. Nie pozwól na to - uważnie śledź swoje emocje i pamiętaj o celu, do którego zmierzasz. 

'Uczymy się w szkole wielu rzeczy, ale nie tego, kogo wybrać na życie' - czytamy w książce Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. 'Jak znaleźć faceta i nie zwariować'Niekochalni. "Ludzie się różnie ustawiają wobec życia"

Horoskop dzienny - Waga

W pracy masz coraz więcej obowiązków, a coraz mniej satysfakcji. Zaczynasz zastanawiać się nad zmianą, ale to nie najlepszy pomysł. Daj sobie jeszcze trochę czasu i przekonaj się, czy to tylko chwilowe zmęczenie, czy sygnał do ucieczki. 

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym roku przeżywasz wakacje jak w latach szkolnych. Towarzyszy im mnóstwo przygód, które łatwo przerabiasz w błyskotliwe anegdoty. Pamiętaj jednak, że nie zawsze musisz zabawiać całe towarzystwo. Daj sobie trochę przestrzeni dla siebie - pomyśl, czego naprawdę chcesz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Czerpiesz z lata, ile się da. Tym razem jednak na drodze stanie ci praca. Czeka cię więcej obowiązków, na których będzie trzeba się skupić. Wygląda na to, że kolejny wypad ze znajomymi może cię ominąć, ale nie martw się - będzie warto!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Planujesz podróż, która może wpłynąć na to, jak postrzegasz siebie i swoich bliskich. To naturalne, że przed takim wyjazdem może nam towarzyszyć lęk. Nie odpychaj go, tylko zbadaj, skąd się bierze. Być może masz jakieś stare sprawy do wyjaśnienia? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Ostatnio sporo pracujesz, ale masz wrażenie, że kręcisz się w kółko. Cały ten wysiłek prowadzi donikąd. Zejdź kołowrotka toksycznej produktywności, chociaż na moment. Porozmawiaj z bliską osobą o tym, co czujesz - lato to dobry moment na nabranie dystansu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ostatnio wreszcie czujesz się dobrze. Po wielu trudnych decyzjach żyjesz w końcu w zgodzie ze sobą. Uważaj jednak, żeby po drodze nie zgubić nic cennego. Dbaj o relacje, nawet jeśli to trochę kosztuje. Pamiętaj, że nie tylko ludzie potrzebują ciebie - ty ich także.

*****

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: