Horoskop dzienny - poniedziałek 4 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lipca przyniesie niektórym niespodziewane wydarzenia w życiu osobistym i nie tylko. Jaki dzień cię czeka? Co przygotował dla ciebie los? Nie czekaj, sprawdź.

Chcesz dowiedzieć się, czego spodziewać się na początku nowego tygodnia? Nie daj się zaskoczyć i sprawdź nasz horoskop na poniedziałek 4 lipca. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Baran

Barany rozpoczną nowy tydzień z dużym entuzjazmem. Doskonale poradzicie sobie ze wszystkimi obowiązkami. Uważajcie na wydatki, ich skutek może okazać się dla was opłakany. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś intensywnie myśleć zmianie zawodowej. Podczas porannej kawy oddacie się przemyśleniom na temat swojej kariery. Pamiętajcie, dla kilku dodatkowych groszy nie warto psuć sobie relacji z bliską osobą i odwoływać randki. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś ożywione, ale jednocześnie niespokojne. Codzienne obowiązki będą was nudzić, dlatego rzucicie się w wir poszukiwań nowych wyzwań. Uważajcie, wasz rewolucyjny nastrój może przerodzić się w krytykę wszystkiego wokół was, a to nie spodoba się pewnej osobie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną nowy tydzień pełne odwagi. To dobry dzień na zdobywanie ważnych informacji i odkrywanie sekretów. Ważna osoba obdarzy was zaufaniem, nie zawiedźcie jej. 

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa będą dziś towarzyskie i bardziej niż zazwyczaj podatne na wpływ otoczenia. Może to oznaczać zgodę na coś, na co normalnie nie dałoby się was namówić. Uważajcie, czasem taka spontaniczność może odbić się czkawką

Horoskop dzienny - Panna

Panny czują się w ostatnim czasie zmęczone i poddenerwowane. Postawcie dziś na zajęcia, które poprawią wam humor i sprawią, że nabierzecie sił na resztę tygodnia. Wieczór spędzicie z kimś ważnym. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś w dobrym nastroju. Inni ludzie będą wam sprzyjać, dzięki czemu poradzicie sobie z wszelkimi trudnościami. Po południu zaplanujcie trochę rozrywki. Przyda wam się odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują przypływ sił do załatwienia ważnych i trudnych dla was spraw. Będzie to jednak dla was dużą próbą, bo trzeba będzie wybaczyć nawet najstarsze urazy. Wieczorem pamiętajcie o obietnicy złożonej ukochanej osobie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce chętnie zgłoszą się do załatwienia sprawy, która wymaga wyjazdu. Zapragniecie wyrwać się z biura i udać się w siną dal. Lepiej nie odjeżdżajcie jednak zbyt daleko z marzeniami, bo umknie wam to, co tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca, które wybierają się dziś w podróż, powinny naprawdę uważać. Nieświeże jedzenie może zepsuć wam dobrą zabawę i sprawić, że zamiast na imprezie, spędzicie czas w pokoju ze złym humorem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą bezkompromisowe i zadziorne. Chętnie i bez namysłu staniecie w obronie innej osoby. Nadmiar energii wyładujcie na siłowni lub długim spacerze. Będziecie mieć powodzenie w miłości. 

Horoskop dzienny - Ryby

 Przed Rybami sporo przemyśleń i dylematów. I choć zazwyczaj ufacie własnej intuicji, dzisiaj zdajcie się na opinię kogoś bardziej doświadczonego. Jeśli nie macie naprawdę ważnej przyczyny, nie odwiedzajcie obcych miejsc. Za rogiem może czyhać ktoś o złych intencjach, 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: