Horoskop dzienny - sobota 2 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sobotę 2 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka dziś Raki i Skorpiony? Jaka okaże się sobota dla Byków i Strzelców? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka w sobotę niecodzienna sytuacja, dla części z was może być ona szansą na zdobycie nowych umiejętności. To dobry moment, aby podjąć się nowego wyzwania. Znak, który będzie wam sprzyjać to Koziorożec.

Horoskop dzienny - Byk

Byki w sobotę mogą mieć problem z zapanowaniem nad emocjami. Nagła wiadomość, może wytrącić was z równowagi, pamiętajcie jednak, aby zachować zimną krew. Zanim postanowicie wszcząć kłótnię, zastanówcie się, czy nie przyniesie on więcej szkód niż pożytku. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka spokojny dzień. Będziecie mogły się zrelaksować i skupić na sobie. To dobry moment na rozważenie ważnych spraw, które od kilku dni chodzą wam po głowie. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku będzie Waga. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś aktywny dzień i doskonała zabawa w gronie przyjaciół, to pozwoli wam odpocząć po kilku dniach ciężkiej pracy. Pamiętajcie jednak, żeby uważać na siebie. Chwila nieuwagi i możecie spędzić wakacje w gipsie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w sobotę zapragną spędzić trochę czasu w rodzinnym gronie. Los sprzyja dziś Lwom w podejmowaniu spontanicznych decyzji. Warto z zaskoczenia odwiedzić rodzinę lub zaprosić ich na lemoniadę do ogrodu. 

Stado byków uciekło z gospodarstwa. Były widziane w rzeceByki uciekły z gospodarstwa i chłodziły się w rzece."Stanowią zagrożenie"

Horoskop dzienny - Panna

Panny w sobotę w końcu znajdą czas na rozwijanie swoich pasji. Nie marnujcie czasu i nie czekajcie na "wenę". Gwiazdy podpowiadają, że przyjdzie do was w trakcie działania. Sprzyjający wam znak zodiaku to Ryby. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi będą dziś melancholijne. Zaczniecie rozmyślać nad przeszłością oraz minionymi znajomościami. Warto odezwać się do bliskiej ci osoby, z która urwaliście kontakt. Możliwe, że czeka na wiadomość od was. 

Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka leniwy dzień. Zapragniecie dziś spędzić czas w samotności na łonie natury. To doby moment na zastanowienie się nad swoją przyszłością i wyznaczenie sobie nowych celów. Sprzyjający wam znak zodiaku to Lew.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś zdeterminowane i gotowe do pracy. To dobry moment na rozpoczęcie nowego projektu. Gwiazdy podpowiadają, że choć nie będzie to łatwe, warto podjąć trud. W realizacji zwariowanych pomysłów chętnie potowarzyszy wam Wodnik.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mogą dziś poczuć, że w ich życiu czegoś brakuje i postanowią wprowadzić zmiany. To doskonały czas na zmianę ścieżki kariery lub miejsca zamieszkania. Gwiazdy sprzyjają wam w podejmowaniu ważnych decyzji. 

Prognoza pogody. W sobotę czeka nas odpoczynek od upałów. Będzie o 10 stopni mniejOchłodzenie nadciąga do Polski. Na termometrach nawet o 10 stopni mniej

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą dziś kreatywne i pełne energii. Będziecie chcieli zdobyć dziś nowe umiejętności, jednak nie zniechęcajcie się, jeśli nie od razu będziecie mistrzami. Pamiętajcie, że to praktyka czyni mistrza. Doskonałym kompanem będzie dla was Strzelec. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą być dziś rozkojarzone i poddenerwowane. Wszystko przez to, że zbliża się ważne dla was wydarzenie. Postarajcie się zrelaksować i o tym nie myśleć. Gwiazdy podpowiadają, że uda wam osiągnąć zamierzony cel. 

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: