Horoskop dzienny - piątek 1 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Piątek będzie wyjątkowym dniem dla wszystkich Byków, Baranów i Wag. Okaże się, że wszystkie plany na weekend się spełnią, a wam wciąż będzie dopisywać pozytywny nastrój. Letnia aura sprzyja też Wodnikom i Skorpionom, które poznają bratnią duszę. Co czeka pozostałe znaki zodiaku?

Letni, wakacyjny nastrój będzie dziś towarzyszyć Bliźniętom i Lwom - wybierzecie się w daleką podróż, o której marzyliście od dawna. Ryby mogą liczyć na pomoc bliskich oraz na nową znajomość. Okaże się, że to, na co czekamy, często jest bliżej, niż nam się wydaje.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

horoskop - zdjęcie ilustracyjne Horoskop na 2022 rok [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Baran

Gwiazdy Ci sprzyjają, dzisiejszego popołudnia dobre samopoczucie będzie Ci sprzyjać. Mimo zmęczenia obowiązkami znajdziesz w sobie dużo pozytywnej energii i zrobisz coś pożytecznego.

Horoskop dzienny - Byk

Piątek to Twój dzień. Załatwisz zaległe sprawy i w końcu poczujesz, że jesteś zrelaksowany. Odpoczynek Ci się przyda, bo nadchodzący tydzień będzie pełen wyzwań.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niespodziewany gość zapuka do Twoich drzwi. Daj mu szansę i go wysłuchaj. Popracuj nad swoją cierpliwością, bo pod goniec dnia bardzo Ci się przyda.

Horoskop dzienny - Rak

Zakończ tydzień długą wycieczką. Dzisiaj rozpiera Cię energia, dzięki której zdobędziesz nie jeden szczyt. Zastanów się nad swoją przyszłością. Gwiazdy sprzyjają dziś nowym pomysłom.

Horoskop dzienny - Lew

Trzymaj się swoich wczorajszych postanowień. Jesteś coraz bliżej celu, wystarczy dopracować kilka rzeczy. Gwiazdy sprzyjają nowym znajomościom. Wyjdź na koncert lub na dłuższy spacer.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Panna

Nie zabraknie Ci dziś pewności siebie. Wykorzystaj to, by spełnić swoje marzenia o poznaniu bratniej duszy. Spędź dziś więcej czasu z przyjaciółmi, ktoś czeka na rozmowę z Tobą.

Horoskop dzienny - Waga

Poświęć dziś więcej czasu na aktywność fizyczną. Poprawisz swoją kondycję oraz samopoczucie. Skorzystaj z pogody i odwiedź nowe miejsca - dzięki temu zyskasz więcej energii.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zapowiada się dziś długa rozmowa z mężczyzną. Wysłuchaj jego argumentów i nie wpadaj w złość. Dojdziecie do pewnych wniosków, które wpłyną pozytywnie na waszą relację.

Horoskop dzienny - Strzelec

Samotne Skorpiony spędzą więcej czasu z płcią przeciwną. Ktoś zaprosi Cię dziś na spotkanie we dwoje. Nie opieraj się, zaryzykuj, wszak nic nie stracisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dziś wyjątkowo pochłonięty pracą i obowiązkami domowymi. Gwiazdy zapowiadają jednak spokojny wieczór w towarzystwie bliskiej osoby.

Horoskop dzienny - Wodnik

Bądź dziś cierpliwy, ponieważ będziesz wyjątkowo długo czekać na spotkanie z pewną kobietą. Przekonasz się, że czasem warto być bardziej cierpliwym i stanowczym.

Horoskop dzienny - Ryby

Piątek przyniesie Ci wiele pozytywnych wiadomości. Spędzisz dzień wokół ludzi, którzy dobrze Ci życzą. Posłuchaj ich rad, a osiągniesz swoje marzenia.

Niezwykłe zjawisko na norweskim niebie. NASA wyjaśnia, co to takiego Niezwykłe zjawisko na norweskim niebie. NASA wyjaśniła, co to takiego

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: