Horoskop dzienny - sobota 18 czerwca 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaka sobota czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Raka i Strzelca? Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków na 18 czerwca 2022 roku.
Zobacz wideo Utrzymanie się na jednym pasie to nie lada wyzwanie. Policyjny pościg za kierowcą z 1,5 promila

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany nie będą narzekać na nadmiar obowiązków, dlatego starajcie się znaleźć chociaż trochę czasu na odpoczynek. Wasze wysiłki przyniosą, jeszcze w tym miesiącu, duże zyski.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mają potrzebę zwierzyć się komuś zaufanemu. Rozmowa z przyjaciółmi przyniesie wam ulgę, ale też doda energii, tak bardzo potrzebnej wam, by wytrwać do weekendu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta przejrzą dziś zamiary pewnych osób. Dojrzenie prawdy pozwoli wam ustalić nowe granice. Może wam się to wydawać bardzo trudne, ale taka sytuacja wyjdzie wam na dobre.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą dziś bardzo bezpośrednie. Mówienie tego, co macie na myśli, niekoniecznie przysporzy wam kolejnych zwolenników.

Horoskop dzienny - Lew

 • Macie problem ze skupieniem się, dlatego jeśli macie coś ważnego do zrobienia, to przesuńcie to lepiej na przyszły tydzień. Nie powinniście działać pod wpływem impulsu. Emocje są zwykle złym doradcą.

Horoskop dzienny - Panna

 • Nie oceniajcie swoich możliwości zbyt nisko, bo to właśnie wy musicie doceniać się najbardziej, a nie zaniżać swoje zasługi. Macie dobre pomysły, zacznijcie je realizować.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny odświeżyć stare znajomości, ponieważ mogą one przynieść wam dużo informacji o przedsięwzięciu, w które chcecie zainwestować. W pracy nie możecie jednak narzekać na pieniądze, dlatego uważajcie na zbyt ryzykowne biznesy.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą pełne optymizmu, co bardzo zregeneruje wasze siły. Zaczniecie kierować się do osób i działań, które prowadzą was do spełnienia marzeń. Intuicja wam dobrze podpowiada, czy jesteście na dobrej drodze.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą w bardzo pesymistycznym nastroju. Nie będziecie w stanie się dziś niczym cieszyć. Postarajcie się być bardziej obiektywni, bo nie wszystko, co teraz dostrzegacie, jest tak złe, jak wam się wydaje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny spędzać mniej czasu w pracy i znaleźć więcej chwil dla swoich bliskich. Powinniście to zrobić bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Zasługujecie na odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie się wkupić w łaski innych, a wasza pewność siebie otworzy przed wami nowe możliwości. Dużo zyskacie, jednak musicie popracować nad cierpliwością.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb nie będą miały czasu by spojrzeć na daną sprawę z odpowiedniego dystansu. Będziecie musieli działać szybko , dlatego starajcie się poprosić o opinię osoby, którym ufacie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: