Horoskop na długi weekend 16-19 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na długi weekend dla wszystkich znaków zodiaku - co czeka nas w nadchodzących dniach? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop na najbliższe dni pokazuje, że czeka nas wiele zmian. Po pełni Księżyca tarcza powoli się kurczy, zanikając w kierunku ostatniej kwadry. Oświetlona część luny ubywa. Powinniśmy odczuwać korzyści, a przede wszystkim satysfakcję ze swojej ciężkiej pracy w ostatnim czasie.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop na długi weekend - Baran

Osoby spod znaku Barana mają silną osobowość i tendencje do pracoholizmu. Odłóż zaległe sprawy, telefon służbowy i obowiązki. Zajmij się odpoczynkiem i zaplanowaniem nadchodzących wolnych dni. Może wypad za miasto? 

Horoskop na długi weekend - Byk

Podczas długiego weekendu osoby spod znaku Byka nie powinny skupiać się na zarabianiu pieniędzy, a wartościach, jakie płyną z więzi rodzinnych. Odczujesz stratę, która na długo zagości w twoim sercu. Twój bliski będzie potrzebował wsparcia.

Horoskop na długi weekend - Bliźnięta

Bliźnięta niech zaczną liczyć na siebie. Muszą skończyć żerować na innych. Mimo że potrzebują wiecznych zmian i obawiają się zbyt dużej stabilizacji i przywiązania, pora dorosnąć. Nie ignoruj znaków, jakie daje ci twój organizm.

Horoskop na długi weekend - Rak

Osoby spod znaku Raka nie są odporne na działania Księżyca. Są wręcz od niego uzależnione. Pełnia naładowała je dobrą energią, dlatego odczują dużą radość ze swojej pracy i życia. Nie będzie miejsca na napady melancholii. 

Horoskop na długi weekend - Lew

Planety szykują dla ciebie wiele niespodzianek. Uważaj na osoby spod znaku Bliźniąt. Będą próbowały stłamsić twoją pewność siebie i podciąć skrzydła. Zabierz bliską osobę na długi spacer. Zarówno tobie, jak i jej, dobrze to zrobi.

Horoskop na długi weekend - Panna

Osoby spod znaku Panny niech w końcu pomyślą o sobie, a nie o innych. Kilka dni bez komputera i pracy nie spowodują, że świat się zawali. Zamiast tego powinny zregenerować siły na nadchodzący tydzień. Szykuje się rollercoaster.

Horoskop na długi weekend - Waga

Osoby spod znaku Wagi w czerwcu będą rozleniwione. Godzinę pracy wynagrodzą sobie tygodniową przerwą. Nie przesadzasz? Wszystko jest dobre w granicach zdrowego rozsądku. Nie zamykaj się na znajomości i spotkania towarzyskie. 

Horoskop na długi weekend - Skorpion

Podczas długiego weekendu nie będziesz spał spokojnie. Wszystko za sprawą pracy i ważnego kontraktu, który może przejść ci tuż koło nosa. W natłoku myśli znajdź chwilę na relaks i zajęcia angażujące umysł i ciało. 

Horoskop na długi weekend - Strzelec

Pora zainwestować w pomysły, które dawno miałeś w głowie. Nie bój się wyzwań, bo pokonasz wszelkie trudności z zaskakującą łatwością. Przygotuj się na ważny telefon z pracy i dodatkowe zadania. We wszystkim pomoże ci intuicja.

Horoskop na długi weekend - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca zaczną się buntować i odczuwać niechęć do swojego partnera. Pamiętaj jednak, że działania bliskiej ci osoby, prowadzą do waszego wspólnego szczęścia oraz harmonii, a twoje humory spowodowane są lenistwem. Buduj, zamiast burzyć. Nie chowaj niczego w kąt. 

Horoskop na długi weekend - Wodnik

Bądź uprzejmy, ale nie przesadnie. Pamiętaj, że musisz odpocząć i nagromadzić dużo sił na nowe wyzwania. W najbliższych dniach postawisz na rozwój duchowy. Zaczniesz słuchać własnego "ja", co przyniesie ci dużą satysfakcję. W miłości zrobi się spokojniej. 

Horoskop na długi weekend - Ryby

Zacznie brakować ci czułości. To, co kiedyś przynosiło ci radość, stanie się pospolite i mało ciekawe. Nie dopuszczaj do siebie złej energii. Osoby spod znaku Lwa zburzą twój spokój, na który długo pracowałeś. Podczas długiego weekendu pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: