Kiedy mecz Polska-Belgia? Gdzie oglądać? Liga Narodów na żywo w telewizji i w Internecie

Belgia zmierzy się z Polską w ramach meczu 2. kolejki tegorocznej Ligi Narodów. Piłkarze spotkają się na boisku w środę, 8 czerwca, o 20.45. Gdzie można śledzić rozgrywkę na żywo?

Mecz, który odbędzie się już w środę wieczorem, to ważne wydarzenie dla miłośników piłki nożnej. Dla obu zespołów to już druga okazja, by pokazać swoje możliwości w ramach tych rozgrywek. Belgowie na razie się nie popisali - w  pierwszym meczu pokonała ich Holandia 1:4. Polscy piłkarze mają więcej powodów do zadowolenia - w swoim pierwszym starciu pokonali Walię 2:1.

Zobacz wideo Czesław Michniewicz odkrywa karty przed hitowym meczem z Belgią

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie oglądać mecz Polska-Belgia? W telewizji i w sieci

Miłośnicy piłki nożnej starcie Polaków z Belgami będą mogli oglądać na antenie Telewizji Polskiej - TVP 1 i TVP Sport. Mecz rozegrany w ramach Ligi Narodów będzie też transmitowany w Polsat Sport Premium 1. Dla tych, którzy preferują transmisje dostępne w sieci, mecz będzie dostępny na WP Pilot.

Widzowie TVP1, TVP Sport, Polsatu Sport Premium i WP Pilota już wiedzą, kogo zobaczą na boisku. Polski selekcjoner Czesław Michniewicz opublikował listę 23 piłkarzy powołanych na wyjazdowy mecz reprezentacji Polski z Belgią w Lidze Narodów. Poza młodzikami skreślił 13 nazwisk.

Reprezentacja PolskiPolska - Bośnia i Hercegowina. O której? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Ciekawostką podczas środowego meczu będą stroje członków reprezentacji Belgii. Piłkarze w meczu z Polską zagrają w koszulkach kadry kobiet. Ma to być sposób na docenienie koleżanek z kobiecej drużyny i uhonorowanie ich osiągnięć.

"Zakładając koszulki Czerwonych Płomieni (przydomek żeńskiej kadry - przyp. red.), nasze Czerwone Diabły oddadzą hołd swoim koleżankom podczas meczu z Polską, a także uhonorują postępy, jakie poczyniła kobieca piłka nożna w Belgii" - napisano w oświadczeniu Belgijskiego Związku Piłki Nożnej.

Mecz Polska - Szwecja. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA, SKŁAD]Mecz Polska - Szwecja. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA, SKŁAD]

Na podobny gest we wtorek zdecydowali się Niemcy.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: