Horoskop dzienny - poniedziałek 30 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 30 maja 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 117

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany przejrzą dziś zamiary pewnych osób. Dojrzenie prawdy pozwoli wam ustalić nowe granice. Może wam się to wydawać bardzo trudne, ale taka sytuacja wyjdzie wam na dobre.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą dziś bardzo bezpośrednie. Mówienie tego, co macie na myśli, niekoniecznie przysporzy wam kolejnych zwolenników.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta mają potrzebę zwierzyć się komuś zaufanemu. Rozmowa z przyjaciółmi przyniesie wam ulgę, ale też doda energii, tak bardzo potrzebnej wam, by wytrwać do weekendu.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki nie będą narzekać na nadmiar obowiązków, dlatego starajcie się znaleźć chociaż trochę czasu na odpoczynek. Wasze wysiłki przyniosą, jeszcze w tym miesiącu, duże zyski.

Egzamin ósmoklasisty (zdjęcie ilustracyjne)Egzamin ósmoklasisty 2022. Kiedy wyniki egzaminów ósmoklasisty?

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą pełne optymizmu, co bardzo zregeneruje wasze siły. Zaczniecie kierować się do osób i działań, które prowadzą was do spełnienia marzeń. Intuicja wam dobrze podpowiada, czy jesteście na dobrej drodze.

Horoskop dzienny - Panna

 • Macie problem ze skupieniem się, dlatego jeśli macie coś ważnego do zrobienia, to przesuńcie to lepiej na przyszły tydzień. Nie powinniście działać pod wpływem impulsu. Emocje są zwykle złym doradcą.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny spędzać mniej czasu w pracy i znaleźć więcej chwil dla swoich bliskich. Powinniście to zrobić bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Zasługujecie na odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Nie oceniajcie swoich możliwości zbyt nisko, bo to właśnie wy musicie doceniać się najbardziej, a nie zaniżać swoje zasługi. Macie dobre pomysły, zacznijcie je realizować.

Kalendarz (zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne od pracy w 2022 roku. Jak korzystnie zaplanować urlop?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny odświeżyć stare znajomości, ponieważ mogą one przynieść wam dużo informacji o przedsięwzięciu, w które chcecie zainwestować. W pracy nie możecie jednak narzekać na pieniądze, dlatego uważajcie na zbyt ryzykowne biznesy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca nie będą miały czasu by spojrzeć na daną sprawę z odpowiedniego dystansu. Będziecie musieli działać szybko, dlatego starajcie się poprosić o opinię osoby, którym ufacie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą w bardzo pesymistycznym nastroju. Nie będziecie w stanie się dziś niczym cieszyć. Postarajcie się być bardziej obiektywni, bo nie wszystko, co teraz dostrzegacie, jest tak złe, jak wam się wydaje.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Możecie się wkupić w łaski innych, a wasza pewność siebie otworzy przed wami nowe możliwości. Dużo zyskacie, jednak musicie popracować nad cierpliwością.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: