Horoskop dzienny - niedziela 29 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 29 maja. Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedź co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dzień pełen niespodziewanych zdarzeń. Lepiej zapnij pasy, bo będzie się działo. Bez obaw gwiazdy podpowiadają, że los miło cię zaskoczy. Warto zaryzykować i otworzyć się na nieznane. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w niedziele pełne energii i gotowe na wszystko. Zapragniecie spędzić aktywnie czas w gronie przyjaciół. To doby moment, aby zrobić coś nowego. Najlepsza zabawa czeka Cię u boku Ryb i Skorpionów

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta w niedziele będą miały głowy pełne pomysłów. To doby moment na spróbowanie swoich sił w nowej dziedzinie. Gwiazdy będą wam sprzyjać w odkrywaniu nowych pasji. Sprzyjający wam znak zodiaku to Ryby. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś nie w humorze. Nagła zmiana planów sprawi, że nie będziecie umieli zapanować nad emocjami. Warto porozmawiać o swoich problemach z Wodnikiem, który chętnie was wysłucha i pomoże uporać się z przeciwnościami losu.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą w niedziele kierować się emocjami, niestety to nie wróży nic dobrego, bo tych będzie bardzo wiele i nie tylko pozytywnych. Lepiej uważajcie na słowa, wasze wypowiedzi mogą skrzywdzić bliską was osobę. 

Każdemu znakowi zodiaku przeznaczony jest odpowiedni kolor, ale też wiadomo, że znaki zodiaku mają swoje upodobania, a kolory mogą podkreślać energię znaku lub ją przytłumiać Kolory i ich znaczenie

Horoskop dzienny - Panna

Panny zrobią sobie leniwą niedzielę. Postanowicie zregenerować się przed nadchodzącym tygodniem i skupić na sobie. Gwiazdy podpowiadają, że najlepiej będziecie się dziś czuć w towarzystwie Barana i Skorpiona. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi będą dziś rozpamiętywać swoje błędy z przeszłości, co wprawi je w melancholijny nastrój. Postaraj się odpędzić od siebie te myśli, zamiast o minionych porażkach skup się na nadchodzących celach. 

Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś uszczypliwe. Lepiej nie planuj w niedzielę wielkiego wyjścia na miasto z przyjaciółmi. Gwiazdy podpowiadają, że może to skończyć się kłótnią. W wolnym czasie skupcie się na rozwijaniu swoich pasji, to pozwoli wam odzyskać spokój. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mogą mieć dzisiaj problem ze zrozumieniem swoich uczuć. Wasz stan będzie dla was trudny, jednak możecie liczyć na wsparcie swoich przyjaciół, którzy chętnie was wysłuchają i pomogą uporać się z trudnymi emocjami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zajmą się w niedziele zaległymi sprawami. Gwiazdy będą wam sprzyjać przy realizacji zadań. Uda wam się szybko uwinąć ze sprzątaniem mieszkania i znajdziecie czas na spotkanie ze znajomymi.

Porywy wiatru - sobota 28 maja 2022 Pogoda. Kiedy przestanie wiać? IMGW wydało ostrzeżenia. Pojawią się burze

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą dziś żyć chwila i nie przyjmować się konsekwencjami. Jednak pamiętajcie, że czasem trzeba wcisnąć hamulec, niektóre decyzje mogą negatywnie wpłynąć na wasze życie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś w nie najlepszym nastroju. To doprowadzi do konfliktu i kłótni z bliskimi. Pamiętaj, że nie tylko twoje zdanie się liczy i warto czasem posłuchać innych osób. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran. 

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: