Horoskop dzienny - sobota 28 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 28 maja. Sprawdź, co przygotował dla ciebie los i nie daj mu się zaskoczyć. Co mówią gwiazdy o przyszłości Byka, a co o przyszłości Panny? Sprawdź.

Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę 28 maja. Zobacz, co przygotował dla ciebie los.

Zobacz wideo Rowan Atkinson w serialu komediowym na Netfliksie "Człowiek kontra pszczoła" [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranami trudny dzień. Będą musiały znosić swoje potknięcia już od samego rana. Będą to bardzo drobne rzeczy, ale niezwykle irytujące. A Barany będą tego dnia łatwo wpadać w złość.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Bykami ważna decyzja do podjęcia, ale powinny jeszcze się z tym wstrzymać. Same nie wiedzą, czego chcą, a decyzja podjęta pod wpływem nacisku, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą borykać się z problemami z przeszłości. W ich życiu pojawi się znów ktoś, o kim chciałyby zapomnieć. Osoba ta znowu sprawi, że życie Bliźniąt wywróci się do góry nogami. Czy uda im się ogarnąć ten chaos?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zostaną pochłonięte przez nawał obowiązków domowych. Będą musiały samodzielnie załatwić takie sprawy jak uzupełnienie zapasów w lodówce, czy zadbanie o stan zdrowia swojego pupila. Będzie wymagać to sporych nakładów energii.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą mogły odetchnąć pełną piersią. Wszystkie problemy, które piętrzyły się od tygodni, znikną. Warto więc wykorzystać ten czas na odpoczynek i być może zaplanować przyspieszone wakacje już teraz.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą musiały nauczyć się oszczędzać. Przed nimi okres ogromnych wydatków, których nie tylko comiesięczna wypłata, ale i odłożone pieniądze, nie będą w stanie pokryć. Warto więc zrezygnować w tym miesiącu z nowych butów czy torebki.

Red Lipstick MonsterRed Lipstick Monster pokazuje pośladki bez retuszu. Kobiety dziękują jej za ten post

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą miały przed sobą sporo wyzwań. Szef w pracy nie pozwoli im odetchnąć. Przed nimi projekty, które momentami będą przewyższać nie tylko ich możliwości, moce przerobowe, ale też kompetencje. Będzie ciężko, ale minie to bardzo szybko.

Horoskop dzienny - Skorpion                 

Skorpiony muszą w końcu zrelaksować się i oddać się zabawie. Warto spędzić ten czas z osobami, które lubimy i kochamy. Doskonałym pomysłem może być kilkudniowy wypad z przyjaciółmi lub wyjazd do rodziny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce muszą być pewne, czego chcą od życia. To pora, by w końcu się ustatkować, gdyż same są już zmęczone obecną sytuacją. Warto jednak budować swoją przyszłość na fundamencie własnych pragnień, a nie cudzych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie zajdą daleko, jeśli nie przestaną zamartwiać się rzeczami, na które nie mają wpływu. Muszą nauczyć się oddzielać pracę od domu, gdyż może ucierpieć na tym nie tylko ich aktywność zawodowa, ale i relacje z partnerem.

Małgorzata KożuchowskaTorebka Kożuchowskiej zrobiła furorę na Instagramie. Kosztuje 99 zł

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie powinny w najbliższym czasie podejmować żadnych poważnych decyzji. Warto więc wstrzymać się od podpisywania umów i kupowania nowych sprzętów. To nie jest najlepszy okres na takie wybory.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą dziś uważać na kobiety - niezależnie od swojej płci. Warto więc uważać na to, co mówi się w ich towarzystwie, gdyż niektóre z nich mogą przeinaczyć ich słowa lub donieść je do niepożądanych osób.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: