Horoskop dzienny - czwartek 26 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 26 maja dla wszystkich znaków zodiaku. W czwartek moc Księżyca nadal rośnie. Na co zwórcić szczególną uwagę? Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop na 26 maja zapowiada się ciekawie, a wszystko za sprawą Księżyca, który wciąż rośnie. Przybywający sierp na niebie buduje swoją energię, by za chwilę osiągnąć pełnię. Co to oznacza? To idealny czas, aby popracować nad pewnością siebie.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Baran

Baran jest silną osobowością, dlatego poradzi sobie z wieloma zawirowaniami zarówno na tle zawodowym, jak i rodzinnym. Nie przejmuj się. Po burzy zawsze wychodzi słońce. Zawita także u ciebie.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka bezsprzecznie potrzebują wypoczynku, zmiany otoczenia. Nie myl tego z nowymi wrażeniami i bodźcami, których możesz mieć już dość. Mimo natłoku pracy i obowiązków znajdź czas na rozrywkę.

pełnia księżyca (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy będzie Pełnia Kwiatowego Księżyca? Skąd wzięła się jej nazwa?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Trzymaj ego na uwięzi. Jego rozmiar zacznie irytować osoby z twojego otoczenia. Zacznij współpracować z innymi, a nie działać w pojedynkę - więcej osiągniesz.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc jest patronem osób spod znaku Raka. Obdarza ich dużą wrażliwością, czułością, emocjonalnością, ale nie tylko. Wywiera również duży wpływ. Dlatego wykorzystaj czas jego wzrostu i umacniaj się razem z nim.

Horoskop dzienny - Lew

Jeśli nie masz czasu na długie rytuały, postaraj się dzisiaj zrobić przed snem chociaż jedną rzecz dla swojego ciała i umysłu. Może pora zgłębić sztukę medytacji? Zapal świeczkę i skup się na swoim oddechu. 

Horoskop dzienny - Panna

Czwartek to idealny czas na odrobinę flirtu - wykorzystaj ten dzień na miłosne podboje. Twoja aura rozsiewa blask dookoła. Zbierzesz mnóstwo komplementów. Pozwól sobie na chwilę sławy i nie udawaj skromności.

Horoskop dzienny - Waga

Nikt nie może zrozumieć powodu twojego rozdrażnienia - nawet ty sam. Zatem o co ci Wago chodzi? Jeśli masz problemy ze swoją psychiką, warto pomyśleć o terapii i pomocy specjalisty. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Od rana będzie męczył cię ból głowy, a przez twoją twardą skorupę przedostaną się uczucia innych, które wpłyną, na twoje postrzeganie świata. Otwórz się na nowe i nie pozwól, aby przeszłość odbijała się na przyszłości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wpadniesz w szał przygotowań. Na co? Sam tego nie wiesz, ale przyniesie ci to dużo frajdy i radości. Poczujesz silną potrzebę umacniania więzi rodzinnych. Dzisiaj nie zapomnij o ważnej osobie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie martw się na zapas. Myślisz, że czas jest twoim wrogiem, a w rzeczywistości to sprzymierzeniec. Zacznij się cieszyć każdą chwilą i pozwól sobie na delikatny przejaw nierozwagi. Sprawisz swojej drugiej połówce dużo przyjemności.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zbyt wiele wymagasz od innych. Twój perfekcjonizm utrudnia ci realną ocenę sytuacji i postrzegania świata. W pracy czekają same sukcesy. Nie bój się jasno i wprost mówić o swoich potrzebach.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryby muszą uważać na rozdrażnione w czwartek 26 maja Raki. Lepiej nie zadręczaj ich pytaniami. Pamiętaj, że nie każdy podziela twoje zainteresowania. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Dzień Matki (zdjęcie ilustracyjne)Dzień Matki 2022. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki dla mamy

Więcej o: