Horoskop dzienny - wtorek 24 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 24 maja. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i przeczytaj, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Wszystko będzie cię dziś drażnić, przez co niełatwo będzie skupić ci się na obowiązkach. Uważaj na swoje słowa i reakcje, by sprawić bliskim przykrości, ale także, by nie popełnić pomyłek w swojej pracy.

Horoskop dzienny - Byk

Przyjdzie ci dzisiaj zmierzyć się z pewnymi trudnościami. Ta sytuacja będzie wymagała od ciebie nieco pracy i dużych pokładów cierpliwości, ale nie zrażaj się. Najbliższe dni będą już mniej wymagające.

Zobacz wideo Przepis na ciastka amoniaczki

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pewna osoba zyska sobie twoje zaufanie. Wcześniejsze wątpliwości ustąpią i możesz liczyć, że wasza znajomość wejdzie na kolejny etap. Zapowiada się dość ekscytujący czas.

Horoskop dzienny - Rak

Będą cię dziś męczyć pewne dolegliwości. Może ci to przysporzyć pewnych niedogodności, jednak dyskomfort szybko odpuści i możesz liczyć, że los ci to wynagrodzi.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz dziś usłyszeć pewne krytyczne słowa na swój temat, co mocno cię zdenerwuje. Zastanów się jednak, czy nie ma w nich odrobiny prawdy? Może faktycznie jest coś, nad czym da się popracować.

Horoskop dzienny - Panna

Pewna informacja trochę cię zasmuci, ale postaraj się nie rozmyślać zbyt dużo na ten temat. Los szykuje dla ciebie dużą niespodziankę, która wywróci twoje życie do góry nogami - w pozytywnym tego znaczeniu!

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pogoda na wakacje 2022. IMGW: Zmienny czerwiec, ciepły lipiec, sporo deszczu w sierpniu (zdjęcie ilustracyjne)Pogoda na wakacje 2022. Kiedy wybrać się na urlop?

Horoskop dzienny - Waga

To będzie mocno emocjonujący dzień, który choć wytrąci cię z równowagi, przyniesie ci wiele radosnych chwil. Możesz liczyć, że dziś wydarzy się pewien od dawna wyczekiwany przełom.

Horoskop dzienny - Skorpion

W końcu uda ci się załatwić pewną odwlekaną od dawna sprawę. Możliwe jednak, że na efekty przyjdzie ci trochę poczekać, dlatego nie niecierpliw się. Ostatecznie wszystko pójdzie po twojej myśli.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoja intuicja będzie dziś dość zawodna, lepiej nie rzucaj się na głęboką wodę i nie podejmuj zbyt ważnych decyzji. Jeśli natomiast nie masz wyboru, poproś chociaż o pomoc bliską osobę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz potrzebować dziś wsparcia i nie obawiaj się o nie prosić. Pewna osoba tylko czeka, by przyjść ci z pomocą i co najważniejsze jej rady okażą się nieocenione. Zastanów się także, czy nie potrzebujesz nieco wolnego tylko dla siebie. Może czas na urlop?

Procesja Bożego Ciała (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy wypada Boże Ciało? Sprawdź, czy masz szansę na wydłużony weekend

Horoskop dzienny - Wodnik

To będzie dla ciebie niestety dość pechowy dzień. Uważaj dziś na siebie, miej oczy dookoła głowy, a jeśli możesz, lepiej zostań dziś w domu. W życiu zawodowym szykują się natomiast duże sukcesy.

Horoskop dzienny - Ryby

Usłyszysz pewną dość zaskakującą informację. Mimo że początkowo trudno będzie ci w nią uwierzyć, wieści okażą się prawdziwe. Postaraj się na spokojnie przetrawić sprawę i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: