Horoskop dzienny - niedziela 22 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaka dzień Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na niedzielę 22 maja 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 116

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą miały powód do świętowania, ponieważ już na horyzoncie widać efekty waszej pracy. Dzięki temu zyskacie wewnętrzną równowagę i spokój. Zasługujecie też na dłuższy odpoczynek.

Horoskop dzienny - Byk

 • Osoby urodzone pod znakiem Byka powinny mieć na uwadze to, że osoby udzielające wam rad wcale nie są bezstronne, a czasami doradzają wam tak, żeby samemu odnieść jakąś korzyść. Nie spieszcie się z podejmowaniem decyzji, poczekajcie na więcej informacji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta poczują, że wszystko biegnie za szybko, jednak rozmowa z kimś starszym pozwoli wam wrócić na odpowiednie tory. Musicie zastanowić się, skąd bierze się wasza niepewność. Przemyślcie to w samotności.

Horoskop dzienny - Rak

 • Będziecie nastawieni do podjęcia ważnej decyzji, która wbrew poprzednim uczuciom, wzbudzi w was optymizm. Być może dojrzeliście już do wykonania odważnego kroku. Może to dotyczyć zarówno związków, jak i spraw zawodowych.

Horoskop dzienny - Lew

 • Pewna rozmowa pozwoli wam zrozumieć, że wasze ostatnie zachowanie nie było zbyt odpowiednie. Nie traktujcie tego jako ataku lub krytyki, ale obiektywnego spojrzenia, którego czasem wam brakuje.

Horoskop dzienny - Panna

 • Wpływ niektórych osób bardzo źle wpływa na wasz nastrój. Zastanówcie się, jak to zmienić. Czasami odcięcie się od pewnych ludzi pozwala wreszcie poczuć się szczęśliwym i wartościowym.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi otrzymają wsparcie od osoby, po której się tego nie spodziewają. Single powinny poświęcić najbliższe dni na szukanie nowych znajomości. Wasz urok osobisty przekona do was każdego.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny porzucić negatywne nawyki, które źle wpływają na wasze samopoczucie. Tkwicie w tym tylko przez swoją upartość. Takie zachowanie prowadzi was w ślepy zaułek i nie widzicie, jak wiele macie wyjść z tej sytuacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny skoncentrować się na własnych planach i nie pytać już o zdanie innych. Wysłuchanie opinii czy rad bywa pomocne, jednak samą decyzję, jak i wszystkie jej konsekwencje, musicie ponieść sami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce będą w centrum zainteresowania. To może z kolei doprowadzić do tego, że zaczniecie narzucać innym swoje zdanie. Jeśli chcecie zachować dobre relacje, to powinniście nieco przystopować z takim zachowaniem.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Nowe znajomości dodadzą wam sił i podniosą pewność siebie. Jesteście zdecydowani, by podjąć pewne kroki. Nic was nie powstrzyma.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Zobaczycie dziś pewną sprawę z innej perspektywy. Podzielcie się wnioskami z najbliższymi wam osobami. Starajcie się też przemyśleć tłumione uczucia - w końcu po coś się one manifestują. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: