Horoskop dzienny - piątek 20 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 20 maja. Co czeka dziś Byki i Wagi? Jaki będzie piątek dla Ryb i Koziorożców? Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą w piątek pełne energii i gotowe do rozkręcenia każdej imprezy. Tanecznym krokiem rozpoczniecie weekend, jednak nie przesadzajcie z dobrą zabawą, inaczej będziecie tego żałować. Na parkiecie najlepiej będziecie się bawić u boku Ryb i Strzelca.

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka drobne nieporozumienie. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście na spokojnie przeanalizować sytuację. Unikajcie wyciągania pochopnych wniosków oraz obwiniania innych. To nie rozwiąże problemów. W załagodzeniu sytuacji pomoże wam Waga.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą dziś czuć się zmęczone po całym tygodniu pracy. Wieczorem pozwólcie sobie na odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu. Warto spotkać się ze Skorpionem, który z pewnością wprawi was w doskonały nastrój. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki w piątek czeka wiele zadań, które nagle spadną im na głowę. Nie panikujcie, to tylko pogorszy sytuacje. Gwiazdy podpowiadają, że możecie liczyć na pomoc Panny, która zaplanuje, jak uporać się z natłokiem obowiązków. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zapragną spędzić wieczór u boku bliskich. Romantyczna kolacja z druga połówką, spotkanie przy planszówkach z przyjaciółmi czy wspólny obiad z rodziną to coś, czego dziś potrzebujecie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poczują w piątek, że czas na małe zmiany. Niektóre zodiakalne Panny spontanicznie podejmą decyzję o zmianie fryzury lub zakupie ekstrawaganckiego ubrania. Szalone pomysły warto realizować w towarzystwie Byka.

Pożary lasów. Ekstremalne zagrożenie pożarowe objęło prawie cały kraj Susza w Polsce. Ekstremalne zagrożenie pożarowe objęło prawie cały kraj

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi mogą być dziś nieco przygnębione, jednak gwiazdy podpowiadają, że w miłym towarzystwie smutek szybko minie. Zadzwońcie do Koziorożca lub Ryb, one z pewnością znajdą sposób na spędzie szalonego wieczoru. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś doby dzień pełen atrakcji. Nie będzie się nudzić ani przez chwilę, doskonałym kompanem do robienia szalonych rzeczy będzie pełen pomysłów Wodnik. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce w piątek czeka miły dzień. W pracy uda wam się wywiązać ze wszystkich zadań, a po południu spędzicie miły czas przy bliskiej ci osobie. Warto udać się na spacer, promienie słońca wprawią was w doskonały nastrój. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mogą czuć się w piątek przytłoczone obowiązkami w pracy. W życiu osobistym również pojawią się problemy. Zastanówcie się, z czego wynikają i czy nie powinniście zmienić swojego zachowania.

Elektryczna hulajnoga / zdjęcie ilustracyjne Mysłowice. 80-latek jechał hulajnogą elektryczną i nie był trzeźwy

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki mogą być w piątek rozkojarzone. Będzie wam trudno skupić się na pracy, jednak po południu odzyskacie energię i zapragniecie zrobić coś szalonego. W podobnym nastroju będą dziś Skorpiony dlatego warto zaprosić je do wspólnej zabawy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby może w piątek spotkać przykra sytuacja. Nieporozumienie może być wynikiem braku dobrej komunikacji. Zamiast unikać rozmowy, podziel się swoimi emocjami. W trudnych chwilach możesz liczyć na wsparcie Barana. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: