Horoskop dzienny - wtorek 17 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 17 maja. Jakie wyzwania postawi dziś przed tobą los? Jakich wydarzeń się spodziewać? Komu dopisze szczęście, a komu passa zdecydowanie nie będzie sprzyjać?

Horoskop dzienny na wtorek 17 maja. Jakiej przyszłości mogą spodziewać się Strzelce, a jakiej Wagi? Nie czekaj. Odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, jaki dzień cię czeka. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Baran

 Brany będą dziś odważne i bez wahania staną w obronie innych osób. Po południa pora jednak pomyśleć o sobie. Skontroluj swoje zdrowie i przyjrzyj się diecie. Sprzyjać wam będzie powodzenie w miłości. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki mają przed sobą zdecydowanie spokojniejszy dzień. Nie słuchajcie dziś narzekania innych i skupcie się na własnych sprawach. Aura sprzyja porządkom. Może małe przemeblowanie? 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś potrzebę spędzenia dnia bez większych problemów i dramatów innych osób. Niestety niektórych spraw nie uda się przełożyć na później, w związku z czym czeka was pracowite popołudnie. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka zasłużyły na odpoczynek i relaks - to fakt. Jednak nie nastąpi to szybko. Życie będzie rzucało wam nowe wyzwania, które z zaskakującą otwartością podejmą. Idźcie za ciosem i nie sugerujcie się zdaniem innych.

Horoskop dzienny - Lew

Czas schować ego do kieszeni, nie jesteście najważniejsi. Zacznijcie doceniać to, co macie. Więzi rodzinne nabiorą na znaczeniu. Jeśli za kimś tęsknicie, nie krępujcie się i zadzwońcie. Spotka się to z miłym odbiorem. 

Dzień Matki 2022 (zdjęcie ilustracyjne)Dzień Matki. Co kupić mamie z okazji jej święta? [LISTA]

Horoskop dzienny - Panna

Stare powiedzenie głosi, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Wasza pomoc dla wielu może być nieoceniona, ale ograniczcie swoje dobre rady i zacznijcie zajmować się sobą. Uważajcie na osoby spod znaku Barana. Będą rzucały ci kłody pod nogi.

Horoskop dzienny - Waga

Nie miejcie dziś wygórowanych oczekiwań. Wasze wieczne gadanie o swoim nieuzasadnionym zmęczeniu może zacząć irytować otoczenie. Przestańcie. Zacznijcie działać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wasze prawdziwe "ja" nie będzie mogło się przebić przez pancerz, który daje wam poczucie bezpieczeństwa. Czas go zrzucić. Drobne, niewinne kłamstewka wyjdą na jaw. Musicie liczyć się z niezadowoleniem przyjaciół

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie denerwujcie osoby spod znaku Wodnika. Jest dzisiaj wyjątkowo wrażliwa, a wasze cięte uwagi mogą spotęgować jej złość. Zamiast plotkami i szukaniem konfliktów, zajmijcie się pracą oraz należytym wypełnianiem obowiązków.

Ile dni potrwają egzaminy ósmoklasisty i kiedy poznamy wyniki?Ile dni potrwają egzaminy ósmoklasisty i kiedy poznamy wyniki?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pamiętajcie, że pieniądze to nie wszystko. Choć nie cierpicie na ich brak, wciąż jest wam mało. Zarówno w pracy, jak i w domu przytłoczy was nadmiar obowiązków. Jesteście blisko celu, dlatego nie poddawajcie się tuż przed metą. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś ciekawskie i pełne życia. Unikajcie Strzelców, mogą was dziś zdenerwować. Zaczynajcie nowe sprawy, ale nie wtrącajcie się w cudze spory, bo może to się źle skończyć. 

Horoskop dzienny - Ryby

Przed Rybami pracowity dzień. Będziecie sumienni i obowiązkowi. Skupcie się na szczegółach i nie spieszcie się, a dacie sobie radę ze wszystkim. Dzięki umiejętności współpracy uda wam się osiągnąć więcej. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: