Horoskop dzienny - niedziela 15 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na niedzielę 15 maja 2022 roku.
Zobacz wideo "Na tym festiwalu nie liczy się to, co się gada, tylko to, co się gra". Wywiad z Arturem Rojkiem

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana będą w wyśmienitym humorze. Wasza dobra energia zostanie przeniesiona na inne osoby, dlatego warto zorganizować jakieś spotkanie z rodziną lub ze znajomymi i miło spędzić czas.

Horoskop dzienny - Byk

 • Bykom dobrze zrobi oderwanie się od codziennej rutyny. Spotkanie ze znajomymi lub rozpoczęcie nowego hobby to coś, co pozytywnie nastawi was na kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny lepiej kontrolować swoje emocje, a to jest bardzo trudne, gdy jesteście przemęczeni. Potrzebujecie czasu w samotności lub większego urlopu od pracy i obowiązków.

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny unikać kłótni, zwłaszcza tych w rodzinie, ponieważ pozbawią was one resztek energii. Kąśliwe uwagi pod adresem kogoś znajomego również mogą negatywnie wpłynąć na waszą relację.

pełnia księżyca (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy będzie Pełnia Kwiatowego Księżyca? Skąd wzięła się jej nazwa?

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą rozkojarzone, więc nadganianie jakichś obowiązków z tygodnia raczej nie zakończy się sukcesem. Zastanówcie się lepiej, jak wyjaśnić przełożonym lub rodzinie poślizg w planach.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny słuchać się głosu swojego serca i podejmować decyzje w oparciu o swoje dobro. Bardzo dużo pomagacie innym, jednak wy również zasługujecie na więcej uwagi - jeśli nie otoczenia, to własnej.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby w związkach czeka powrót do ważnej rozmowy, jednak uda wam się dojść do porozumienia. Single natomiast będą walczyły z dużym brakiem motywacji. Nie wysilajcie się na darmo - zamiast tego skupcie się na zregenerowaniu sił.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Wasze złe samopoczucie i frustracja wynikają ze zmęczenia. Warto wziąć to pod uwagę, zanim podejmiecie jakieś drastyczne kroki. Towarzysko i rodzinnie to będzie jednak udany dzień.

Komar (zdjęcie ilustracyjne)Rośliny odstraszające komary - jakie odmiany warto zasadzić? [LISTA]

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na pozytywne efekty waszych działań trzeba jeszcze poczekać. Nastawcie się na długoterminowe cele i nie zniechęcajcie się po pierwszych przeciwnościach losu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny przestać tak bardzo przejmować się przebiegiem spraw, na które nie macie większego wpływu. Nie zawsze uchronicie swoich bliskich, partnera czy przyjaciół przed nieprzyjemnościami.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą w twórczym nastroju. Będziecie w dobrej energii do negocjacji, dlatego jeśli macie coś do przedyskutowania, to warto załatwić to jeszcze dziś.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby czują potrzebę, by nieco zwolnić tempo. Wsłuchajcie się w głos waszego organizmu i odpocznijcie. Tylko wtedy zachowacie pozytywny nastrój i będziecie w stanie nie tylko świetnie pracować, ale też dogadywać się z innymi.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: