Horoskop dzienny - wtorek 10 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 10 maja. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać?

Horoskop dzienny - Baran

Poprawa pogody mocno cię rozleniwi. Po raz pierwszy w tym roku prawdziwie zapragniesz urlopu i długich sesji na świeżym powietrzu. Zaskoczy cię, jak bardzo brakowało ci słońca i ciepła.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dość leniwy dzień. Praca będzie dłużyć ci się w nieskończoność, jednak później brak będzie ci sił nawet na bardziej aktywny wypoczynek. Pozwól sobie jednak na nieco lenistwa i spędź ten wieczór w łóżku.

Zobacz wideo Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będzie cię rozpierać energia i chęć do działania, dzięki czemu uda ci się nadrobić wiele zadań na przyszłość. Uważaj jednak by się nie przemęczyć i zbyt szybko nie stracić zapału.

Horoskop dzienny - Rak

Usłyszysz od pewnej bliskiej osoby coś, co niekoniecznie przypadnie ci do gustu. Postaraj się przyjąć jednak jej słowa bz większych emocji. Zastanów się, może jest w nich trochę racji.

Horoskop dzienny - Lew

To nie będzie twój najszczęśliwszy dzień. Passa nie będzie ci sprzyjać. Lepiej unikaj podejmowania poważniejszych decyzji, bo możesz się przeliczyć, a skutki nie będą łatwe do naprawienia.

Horoskop dzienny - Panna

Przypomnisz sobie o pewnej ważnej kwestii, która kompletnie wypadła ci z głowy. Czym prędzej przystąp do działania, by ograniczyć negatywne skutki swojego zapominalstwa.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Dziecko na wakacjach (zdjęcie ilustracyjne)Bon turystyczny 2022. Do kiedy można go wykorzystać?

Horoskop dzienny - Waga

Uda ci się załatwić pewną ważną sprawę. Ku twojemu zdziwieniu wymagać to będzie zresztą znacznie mniejszych pokładów energii niż pierwotnie ci się wydawało. Koniecznie spraw sobie jakąś nagrodę, świetnie ci poszło!

Horoskop dzienny - Skorpion

Nawiążesz intrygującą znajomość, która może mocno namieszać w twoim życiu. Postaraj się działać spontanicznie i nie analizować tyle, co zazwyczaj, a sprawy mogą potoczyć się naprawdę pomyślnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie dla ciebie niezwykle pomyślny dzień pod kątem finansowym. Postaraj się jednak nie tracić ostrożności i nie dawać się zbytnio ponieść zakupowemu szaleństwu.

Pogoda. Do Europy nadciąga upałGorące powietrze zbliża się do Europy. Pierwsze upały w Polsce?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sprawy nie całkiem będą toczyć się po twojej myśli. Nie dawaj jednak za wygraną, każdy miewa czasem mniej pomyślny okres. Już niedługo los wynagrodzi ci to z nawiązką.

Horoskop dzienny - Wodnik

Usłyszysz dziś zupełnie zdumiewającą historię. Początkowo nie będzie chciało ci się w to wierzyć, jednak los udowodni ci, że to prawda. Cóż, z niektórymi sprawami trzeba się po prostu pogodzić.

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie dobry dzień. Wykorzystaj go na aktywny wypoczynek oraz łapanie promieni słonecznych. Zdziwisz się, jak bardzo cię to zrelaksuje i pozwoli zapomnieć o codziennych rozterkach.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: