Horoskop dzienny - poniedziałek 9 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 9 maja. Jaki dzień szykuje się dla Barana, a co spotka Bliźnięta? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się dziś przytrafi.

Horoskop dzienny - Baran

Zapowiada się na dzień pełen przygód. Barany nie powinny chować się pod kocem, tylko pokazać się światu, a niespodzianki zaczną dziać się same.

Horoskop dzienny - Byk

Po czasie z nieprzyjemnymi dolegliwościami Byki nareszcie odczują ulgę. Dzień przebiegnie im pomyślnie: co prawda, bez szaleństw, ale na pewno nie nudno! Będzie je wręcz roznosić pozytywna energia.

Dzień Ojca (zdjęcie ilustracyjne)Dzień Ojca 2022. Kiedy przypada święto każdego taty?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały problem z punktualnością i dotrzymywaniem towarzystwa. Niewyspane i rozkojarzone powinny pomyśleć o odpoczynku i nie brać na siebie za wielu obowiązków.

Horoskop dzienny - Rak

Po weekendowych podróżach Raki zapragną spokoju i odpoczynku. Dzień upłynie im w błogim i radosnym nastroju. Przygotują niespodziankę dla swojej drugiej połówki.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie powinny mylić swoich opinii z prawdą. Nie wszyscy muszą zgadzać się z ich oczekiwaniami i spojrzeniem na świat. Dziś może się z tego wywiązać niemała kłótnia.

Eurowizja (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy Eurowizja 2022? Gdzie oglądać konkurs? [HARMONOGRAM]

Horoskop dzienny - Panna

To dzień ambicji i siły. Panny postawią na rozwój osobisty i nie pożałują poświęconego na to czasu. W związku zapanuje w końcu spokój i równowaga.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą szukały kontaktu z bliskim przyjacielem lub kimś, kogo znają naprawdę dobrze. Potrzebny im powiernik, z którym podzielą się męczącymi rozterkami. Szczera rozmowa na pewno przyniesie rozwiązanie i ulgę.

Kielce, 29 kwietnia 2022 roku. Ogród botanicznyCo teraz pyli? Maj 2022 - kalendarz pyleń

Horoskop dzienny - Skorpion

Do życia Skorpionów powróci ktoś z przeszłości i może się okazać, że diametralnie się zmienił. Warto dać tej osobie szansę i spróbować poznać się na nowo. Szanse na przyjaźń lub coś więcej są naprawdę spore.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przemęczone Strzelce powinny wyhamować z obowiązkami i zaplanować urlop. Ich złe samopoczucie wkrótce może odbić się na ich wydajności w pracy i relacjach z najbliższymi. Pora na wakacje!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce w napływie słabego nastroju często wytykają sobie niedoskonałości i porównują się z innymi. Najwyższy czas skupić się na swoich mocnych stronach! W poniedziałek osoby spod tego znaku będą miały okazję udowodnić sobie, że są super.

Zobacz wideo Sernik baskijski

Horoskop dzienny - Wodnik

W związkach Wodników pojawił się problem, który trzeba rozwiązać jak najszybciej. Przez półprawdy i niedomówienia nawet najsilniejsza relacja może się rozpaść.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka stresujący dzień w pracy. Ale nie będzie to negatywny stres, tylko taki, który popchnie je do działania i zmotywuje do sięgania po więcej. To świetna okazja, by pokazać swoją wartość.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: