Horoskop dzienny - sobota 7 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaka sobota czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 7 maja 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 111

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą dziś w centrum zainteresowania, jednak uważajcie na to, by nie narzucać innym swojego zdania. Nie zawsze zdobyta pozycja jest nam dana raz na zawsze. W pracy otaczają was zazdrośnicy.

Horoskop dzienny - Byk

 • Powinniście słuchać się swoich zasad i emocji, zamiast słuchać rad innych osób. Tylko wy wiecie, co daje wam szczęście i nie oglądajcie się na innych w tym aspekcie. Do pewnych celów możecie dojść tylko sami.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny poprosić o pomoc w problemie, bo tylko dzięki temu uda wam się rozwiązać problem bez ponoszenia ogromnych wydatków - nie tylko finansowych, ale głównie emocjonalnych. Znajdźcie też czas na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Rak

 • Wokół was jest bardzo dużo stresu, a wy czujecie się tak, jakbyście osiągnęli już swój limit wytrzymałości. Postarajcie się znaleźć więcej czasu, by pomyć w samotności. Odpowiedź na to, co zmienić, jest tylko w was.

Królowa Wiktoria HanowerskaWiktoria Hanowerska nosicielką choroby, która zabijała monarchów

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwom uda się zdystansować od pewnych wydarzeń, dzięki czemu wasza ocena będzie bardziej obiektywna i stonowana. Ostatnio dawaliście się ponieść emocjom. Zastanówcie się, czy nie skrzywdziliście swoim zachowaniem bliskich.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą dziś w nastroju do planowania przyszłości. Osoby w związkach powinny zdecydować się na otwartą i szczerą rozmowę. Tylko tak możecie popchnąć relację do przodu.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi nie mogą się zdecydować, czy być przywiązanym do przyszłości czy iść po nowe. Zazwyczaj zmiany są tylko na lepsze, a wracanie do czegoś co było nie ma większego sensu. To jednak wy musicie zdecydować, co da wam większe szczęście.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony zostaną poproszone o pójście na ustępstwa. Zastanówcie się, czy to nie jest kolejna prośba, którą musicie wykonać dla pewnej osoby. Być może nadwyręża ona waszą cierpliwość i zaufanie.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny skupić dziś więcej uwagi na sprawy rodzinne. Dla singli z kolei to dobry czas, by wrócić do randkowania. Rozmowy z innymi będą wam wyjątkowo dobrze szły.

Krystian Ochman (Preselekcje 66. Konkursu Piosenki Eurowizji)Eurowizja 2022. Kiedy wystąpi Polska? Gdzie oglądać?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce czeka spokojny i harmonijny dzień. Wszystko pójdzie zgodnie z planem, a wy wreszcie znajdziecie czas na odpoczynek. Spotkanie z przyjaciółmi jeszcze bardziej poprawi wasz nastrój.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Huśtawka nastroju Wodników sprawi, że zaczniecie zrażać do siebie innych. Ciężko wam będzie pogodzić emocje do bliskiej osoby z poczuciem wolności, jakiej potrzebujecie. Być może potrzebujecie więcej czasu.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb nie powinny oceniać siebie ani innych zbyt surowo. Przez swoje roztargnienie możecie zapomnieć dziś o czymś bardzo istotnym. Nie planujcie na dziś zbyt wielu zadań.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: