Horoskop dzienny - piątek 6 maja 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Piątek 6 maja to idealny dzień na odpoczynek dla Baranów, Lwów oraz Ryb. Więcej obowiązków spadnie dziś na Wagi, ale szybko się z nimi uporają. Co przyniesie piątek dla Koziorożców, Bliźniąt i Byków? Sprawdzamy.

Maj jest zaskakujący dla wielu znaków zodiaku. Jest to czas, kiedy kończy się wiosna, a każdy powoli myśli już o lecie. Pierwszy piątek maja przyniesie wiele pozytywnych akcentów dla Panien, Wodników oraz Koziorożców. Trochę myślimy już o zbliżającym się lecie, ale to w najbliższych dniach zagości już dużo słońca oraz pozytywnych zawirowań, które przepowiadają nam gwiazdy.

Zobacz wideo Paweł Rydzyński gościem Zielonego Poranka Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz bardzo aktywny w pracy. Nic cię nie zaskoczy, masz w sobie ogromne pokłady energii, które warto dziś wykorzystać. Jutro odetchniesz od codzienności.

Horoskop dzienny - Byk

Czeka cię dziś ważna rozmowa. Pamiętaj, aby wysłuchać drugiej strony. W twoim życiu szykują się wielkie zmiany - już dziś podejmiesz pierwsze decyzje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Porozmawiaj ze swoim partnerem. Nie odkładaj szczerej rozmowy na później, ponieważ oboje macie wiele do powiedzenia. Skup się na aktywności fizycznej - dziś jest ci to potrzebne.

Horoskop dzienny - Rak

Nie planuj dziś wielkich wydatków. Piątek nie jest dobrym czasem, aby podejmować ważne decyzje finansowe. Skup się na odpoczynku i spędź dzień w domu.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj spędź czas z najbliższymi. Nie wpędzaj się w rutynę, wprowadź dziś zmiany w swoim życiu. Może nowa książka lub spacer w dalekie zakamarki miasta?

Horoskop dzienny - Panna

Skup się dziś na zaplanowaniu najbliższego weekendu. Od dawna jest ci potrzebny odpoczynek. Musisz popracować nad organizacją.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj niespodziewany gość złoży ci wizytę. Nie obawiaj się, mimo długiej nieobecności, wasz kontakt pozostał równie dobry. Bądź szczera i otwarta.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj skup się na sobie - wybierz się na spacer, przeczytaj książkę lub zaplanuj najbliższe dni. Odpoczynek jest ci potrzebny, również ten psychiczny.

Papież Franciszek podczas audiencji 5 maja 2022 r.Papież Franciszek po raz pierwszy pojawił się na wózku inwalidzkim

Horoskop dzienny - Strzelec

Uważaj dziś na to, co jesz, zacznij bardziej skupiać się na zdrowym odżywianiu. Twój organizm potrzebuje regeneracji oraz więcej ruchu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Podziel się swoimi obowiązkami. Nie jesteś sam, pamiętaj, że masz wśród bliskich wiele osób, które chcą ci pomóc. Pomyśl o swojej kondycji fizycznej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wybierz się dziś na spacer lub na basen. Twój organizm potrzebuje więcej ruchu, aby nabrać sprawności. Wsłuchaj się w swoje potrzeby, o których dawno zapomniałeś.

Horoskop dzienny - Ryby

Dawna znajomość da o sobie znać. Zastanów się dziś, czego naprawdę chcesz i podejmij zdecydowane kroki. Ktoś czeka na Twoją wizytę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Owczarek niemiecki (zdjęcie ilustracyjne)W Sejmie wydano "lex pies". Nowe prawo dla dwóch czworonogów

Więcej o: