Horoskop dzienny - wtorek 3 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 3 maja - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniosą gwiazdy? Czego możemy się spodziewać? Tego dnia przestań tylko oczekiwać czegoś od innych i daj coś od siebie. Oddaj się temu, co przygotował dla ciebie los.

Horoskop na wtorek 3 maja zwiastuje dobry czas dla naszych spraw. Rozpoczyna się czas przybywającego, rosnącego Księżyca. Kiedy luna robi się coraz większa, warto podejmować ważne decyzje i snuć nowe plany.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Baran

Choć wtorek jest dniem wolnym od pracy, Barany nie będą mogły powstrzymać się przed znalezieniem sobie zajęcia i odpuszczą sobie beztroskie lenistwo. Uważajcie na decyzje finansowe, by zbytnio nie poniósł was optymizm. 

Horoskop dzienny - Byk

Osobom spod znaku Byka patronuje ziemia, dlatego twardo po niej stąpają. Również we wtorek 3 maja nie dadzą się porwać emocjom. Mimo to poważne rozmowy mogą wyprowadzić je z równowagi. Nie wchodźcie w niepotrzebne dyskusje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś władcze, a nawet despotyczne. Pohamujcie nieco swoje zapędy, bo narobicie sobie kłopotów. Wasi przyjaciele nie będą chcieli podporządkować się rozkazom. Może wyniknąć z tego mały spór. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka powinny w końcu odpocząć. Odetnijcie się od przyziemnych spraw. Świetnym pomysłem jest wyjście ze znajomymi, bądź odwiedziny ulubionej galerii sztuki. Oddajcie się temu, co lubicie najbardziej. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka dziś odpoczynek, ale brak zajęcia sprawi, że obudzą się w was wspomnienia, nie tylko te miłe. Nie dajcie się chandrze i obejrzyjcie ulubiony film. Sprzyjać wam będą Ryby i Raki. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą miały we wtorek dużo energii i zechcą ją spożytkować na spędzenie czasu z bliskimi na świeżym powietrzu. Zapomnijcie dziś o urazach i pogódźcie się z osobami, które zaszły wam kiedyś za skórę. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś krytyczne wobec siebie i innych. Pamiętajcie jednak, że nikt nie jest doskonały, a wylewanie swoich frustracji na inne osoby może skończyć się niechęcią do was. Uwierzcie w siebie i słuchajcie intuicji, a uda wam się osiągnąć cel. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś w dobrej formie. Wasze pomysły spotkają się z aprobatą innych. Na drogach zdejmijcie nogę z gazu. Nie drażnijcie też bliskich - mogą wziąć wasze żarty na poważnie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poświęcą cały dzień rodzinie, a aura sprzyjać będzie urządzaniu domu i drobnym przemeblowaniom. Nieufność wobec obcych nie będzie sprzyjała zawieraniu nowych znajomości. Wieczorem czeka was przypływ optymizmu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Poczujecie spadek sił i przestaniecie się cieszyć tym, co macie. Nie odpuszczajcie, bo cel jest tuż za rogiem. W nadmiarze obowiązków pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny dziś szczególnie pilnować spraw finansowych. Dzięki temu nie pozwolicie się oszukać ani wykorzystać. Po południu poczujecie potrzebę spędzenia czasu w pięknym miejscu i miłej atmosferze. To doskonały wieczór na randkę. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby znajdą się w dużym towarzystwie i zapragną w nim zabłysnąć. Wasze opinie spotkają się jednak z otwartą krytyką niektórych osób. Pamiętajcie, że niezgodność zdań nie musi oznaczać ataku. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: