Horoskop na maj 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki miesiąc czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na maj 2022 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 113

Horoskop na maj - Baran

 • Barany potrzebują jeszcze trochę cierpliwości na pozytywne zmiany, które powinny zdarzyć się w waszym życiu. Mimo przeciwieństw zachowacie pozytywny nastrój, co bardzo dobrze wpłynie na waszą rodzinę i związki. W pracy bez żadnych ważnych zmian, sytuacja będzie bardzo stabilna, a czasami nawet nudna.

Horoskop na maj - Byk

 • Maj będzie bardzo korzystny dla Byków, zwłaszcza pod kątem zawodowym. Każda podjęta przez was decyzja zakończy się sukcesem. W drugiej połowie miesiąca powinniście się jednak skupić na sprawach rodzinnych. Bliska wam osoba może mierzyć się z problemem.

Horoskop na maj - Bliźnięta

 • Bliźnięta będą potrzebowały spokoju i odpoczynku, dlatego wszelkie wyjazdy są wskazane. Najważniejszym dla was zadaniem będzie robienie tego, co sprawia wam radość. Tylko dzięki temu nie będziecie tracili cierpliwości w pracy. W związkach będzie spokojnie, a single mogą liczyć na znajomości, jednak niekoniecznie trwałe.

Horoskop na maj - Rak


 • W pierwszej połowie maja Raki będą bardzo skupione na sobie i swoich celach, co może przynieść zadowalające skutki w pracy, ale niekoniecznie w domu. W drugiej połowie miesiąca otworzycie się na pomysły innych. Single nie mają ochoty wchodzić na razie w żadne nowe związki. Dajcie sobie więcej czasu.


Horoskop na maj - Lew

 • Lwy w maju czekają nieprzyjemne i niepotrzebne kłótnie z bliskimi. Zamiast iść do przodu, chcecie uparcie stać w miejscu - a jednocześnie narzekacie, że nic się nie zmienia. Musicie zmienić swoje podejście lub zachowanie, bo ucierpią na tym ważne dla was osoby. W pracy pewne sprawy wyjdą na jaw, ale będą one dla was korzystne.

Horoskop na maj - Panna

 • Panny zaplanują każdy krok, dlatego miejsc na niespodzianki nie będzie zbyt wielu. Nie musicie być jednak tacy drobiazgowi, ponieważ ewentualne zmiany, na przykład w pracy, będą dla was bardzo korzystne. Osoby w związkach mogą liczyć na dużo wsparcia i miłości. Single czekają natomiast udane podboje.

Horoskop na maj - Waga

 • Dla Wag maj będzie miesiącem stabilizacji i równowagi. Sprawy zawodowe i finansowe będą dla was satysfakcjonujące. Osoby w związkach nie powinny jednak ulegać pokusie dotyczącej nowych znajomości. Nie będziecie zadowoleni z takiej decyzji, a na dodatek zagrozicie swojemu związkowi, z którego jesteście przecież zadowoleni.

Horoskop na maj - Skorpion

 • Początek maja zapowiada się dla Skorpionów nerwowo - nie będziecie mieli ochoty brać udziału w dyskusjach i będziecie zdenerwowani zbyt wieloma zadaniami do wykonania. W drugiej połowie maja musicie przyjrzeć się i rozważyć nowe możliwości, jakie pojawią się na horyzoncie. Single mają szanse poznać kogoś nowego na wyjazdach i spotkaniach ze znajomymi.

Horoskop na maj - Strzelec

 • Maj minie Strzelcom pod znakiem budowania więzi, nowych i obiecujących znajomości oraz wspaniałych spotkań ze znajomymi. W tym miesiącu skupicie się głównie na rodzinie i sprawach uczuciowych. Single mogą w końcu zmienić swój stan związku. W pracy będzie dobrze, o ile nie będziecie się rozkojarzać.

Horoskop na maj - Koziorożec

 • Dla Koziorożców motywem przewodnim na maj będzie hasło: cierpliwość popłaca. Dzięki swojej wytrwałości możecie liczyć na spory sukces zawodowy i finansowy. Osoby w związkach poczują potrzebę, by zdeklarować swoje uczucia. Nie zwlekajcie z tym zbyt długo.

Horoskop na maj - Wodnik

 • Zawodowo, prywatnie i uczuciowo maj będzie dla was miesiącem zmian. Nie będziecie trzymali się starych schematów i pójdziecie z falą nowych wyzwań. Uważajcie na małe zazdrości, które mogą skutecznie utrudnić wam życie codzienne.

Horoskop na maj - Ryby

 • Ryby bardzo dobrze zaczną ten miesiąc. W drugiej połowie maja dopadnie was niepokój, że omija was coś istotnego w pracy. Nie poddawajcie się negatywnym nastrojom, tylko wszelkie kwestie rozwiązujcie od razu. W miłości doceniajcie to, co już macie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: