Horoskop dzienny - poniedziałek 25 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 25 kwietnia. Co przytrafi się dziś Bykowi, a co spotka Skorpiona? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki czeka cię dzień!

Horoskop dzienny - Baran

Fortuna będzie sprzyjała Baranom. Mogą zatem śmiało pozwolić sobie na próżność i wydać dziś więcej na swoje zachcianki, bo już wkrótce czekają je naprawdę duże pieniądze.

Horoskop dzienny - Byk

Byki zdadzą sobie sprawę, że samym wzdychaniem do zdjęcia sympatii nie sprawią, że odwzajemni ich uczucia. W poniedziałek w końcu odważą się zrobić pierwszy krok. Będzie ciekawie.

Majówka (zdjęcie ilustracyjne)Majówka 2022. Co robić w weekend? Pomysły na spędzenie wolnego czasu

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny biernie przyglądać się, jak ktoś inny zagarnia ich przestrzeń życiową dla siebie. Pora, aby jasno określiły granice i trzymały się swoich zasad. Warto, by pamiętały, że zasługują na szacunek.

Horoskop dzienny - Rak

Po intensywnym tygodniu Raki będą mogły w końcu poleniuchować i porządnie odpocząć. Szczęśliwie nic nie zakłóci dziś ich spokoju.

Zobacz wideo Korzenne ciasto z pomidorów z orzechami i żurawiną [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Lew

W poniedziałek Lwom będzie dopisywało szczęście i energia. Mogą liczyć na powodzenie w konkursach i zawodach, zostaną też docenione w pracy.

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka bardzo przyjemny czas. Zaczną planować wyjazd z bliskimi, który pozwoli im odpocząć od codziennych trosk. Zapowiada się świetna zabawa!

Horoskop dzienny - Waga

Wagi powinny zadbać o swoje samopoczucie. Ich wewnętrzny krytyk będzie dziś szczególnie surowy i nieprzychylny.

Ponad 10 tysiecy bialo-czerwonych flag na krakowskich błoniach, 2 maja 2019 r.Czy 2 maja jest wolne? Jak wypadają dni wolne w majówkę 2022?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpionom niespodziewanie przypadnie rola powiernika osoby, która dotychczas nie była im szczególnie bliska. Jej wylewność nie będzie jednak denerwująca albo przytłaczająca. Zamiast tego da szansę na przyjaźń.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nieźle sobie ostatnio nagrabiły i popadły w niełaskę u drugiej połówki. Czeka je niełatwa, dziwna rozmowa, po której wszystko powinno wrócić do normy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Koziorożcami szansa na spore pieniądze. Będą musiały się przy tym bardzo nastarać i napracować, ale szybko poczują się usatysfakcjonowane.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki obawiają się nadchodzących zmian zawodowych, ale niedługo przekonają się, że wyjdą im bardzo na korzyść. Atmosfera i wynagrodzenie w nowej pracy pozwolą im w końcu rozwinąć skrzydła.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą dziś impulsywnie podejmować decyzje, które nie okażą się korzystne. Dlatego ważne, aby zachowały trzeźwy umysł i spokojnie rozważyły wszystkie za i przeciw.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: