Horoskop dzienny - sobota 23 kwietnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 23 kwietnia. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać?

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz czuć pewne rozdrażnienie. Zastanów się, co może być jego powodem. Może jest coś, co w ostatnim czasie cię zdenerwowało lub rozczarowało, jednak nie bardzo chcesz się do tego przed sobą przyznać?

Horoskop dzienny - Byk

Zdecydowanie potrzebujesz odpoczynku. Przez weekend uda ci się niestety zregenerować baterie tylko w niewielkim stopniu. Zaplanuj co najmniej tydzień, który poświęcisz wyłącznie na odpoczynek.

Zobacz wideo Serniczki z patelni

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz czuć się dość nieswojo. Zastanów się, może nie pamiętasz o jakiejś istotnej sprawie, w ostatnim czasie cechowało cię duże roztargnienie. Usiądź i zastanów się w spokoju, co mogło umknąć twojej uwadze.

Horoskop dzienny - Rak

Niespodziewanie przypomną ci się słowa, które pewna bliska osoba powiedziała ci przed laty. Poczujesz intensywną potrzebę kontaktu z dawno niewidzianym przyjacielem. To może okazać się wzruszająca przygoda.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz rozczarowanie pewną kwestią. Nie obawiaj się jednak kryć swoich uczuć ani mówić o swoich potrzebach. To ważne, by jasno komunikować swoje myśli i nadzieje otoczeniu.

Horoskop dzienny - Panna

To może być przełomowy dzień w twoim życiu uczuciowym. Daj sobie czas, by ochłonąć i na spokojnie zastanów się nad sytuacją. Jak się z nią czujesz? Wsłuchaj się w potrzeby swojego serca. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Czy 27 grudnia jest dniem wolnym od pracy? Dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wyjechać na urlop? [KALENDARZ]

Horoskop dzienny - Waga

Twoje serce mocniej zabije dziś na widok pewnego Barana. Niespodziewanie może się okazać, że ta osoba mocno namiesza w twoim życiu uczuciowym.

Horoskop dzienny - Skorpion

W końcu uda ci się nadrobić kilka zaległych obowiązków. Pamiętaj jednak, by w weekend też nieco odpocząć. Kolejny tydzień może być dość wymagający.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pewna sprawa zakończy się nie do końca po twojej myśli. Pamiętaj jednak, że nie warto przejmować się drobnymi niedogodnościami. Los już niedługo wynagrodzi ci to rozczarowanie.

Majówka 2022 (zdjęcie ilustracyjne) Majówka 2022. Ile trwa? Jak najkorzystniej zaplanować urlop?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będzie ci dziś dopisywać dobry humor, który nieco zaskoczy twoich bliskich. W ostatnim czasie znajomi i rodzina narzekali bowiem na twoje rozdrażnienie. Pamiętaj, by nie przelewać na innych swoich rozczarowań.

Horoskop dzienny - Wodnik

Spędzisz miły weekend w otoczeniu najbliższych. Od dawna brakowało ci wspólnie spędzonych chwil. Okazuje się, że umknęło ci kilka ważnych kwestii z życia przyjaciół i rodziny

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz wyjątkowe zmęczenie. Czy na pewno nic cię nie bierze? Nie wychodź dziś nigdzie, odpocznij i postaraj się zregenerować siły. Pamiętaj, jak ważny jest regularny sen i zdrowe odżywianie się. Postaraj się wprowadzić do życia nieco więcej zdrowych nawyków.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: