Wielkanoc 2022. Eleganckie i poważne życzenia wielkanocne

Wielkanoc to wyjątkowy dla chrześcijan czas. W tym okresie szczególnie mamy nadzieję na to, by narodziło się dobro. Jakie życzenia, w te kolejne trudne dla świata święta, złożyć swoim bliskim i znajomym?

W życzeniach najważniejsza jest szczerość i życzliwość. W święta wielkanocne te dwie cechy są wyjątkowo pożądane. Jakie życzenia złożyć swoim bliskim, by jak najlepiej wyrazić swoje intencje? Poniżej przygotowaliśmy propozycje eleganckich życzeń, które można wysłać w formie SMS-a lub przez komunikator.

Zobacz wideo Wielki test jajek. Który przepis najbardziej przypadł nam do gustu?

Życzenia na Wielkanoc 2022 - eleganckie i poważne życzenia

Spokoju w sercu i pokoju na świecie.
Niech wielkanocny czas przywróci wszystko, co dobre.
Przegoni troski i smutki oraz obudzi nadzieję na lepsze jutro.

***********

Spokojnych i zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Dużo nadziei i miłości, zachowania pogody ducha i rodzinnego ciepła. Wszystkiego dobrego!

***********

W imieniu swoim i rodziny życzę, aby nadchodząca Wielkanoc napełniła wasze serca radością i otuchą. Życzę jak najwięcej nadziei na rozwiązanie wszelkich trudności, zdrowia, radości, spokoju i czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Wielkanocne pisanki (zdjęcie ilustracyjne)Wielkanoc 2022. Krótkie, wesołe życzenia dla bliskich i przyjaciół

***********

Niech dom będzie dla Was zawsze ostoją spokoju, a na stole nigdy nie zabraknie chleba. Niech Wielkanoc jednoczy i wzmacnia całą rodzinę. Niech nigdy nie zabraknie Wam tego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości i bezpieczeństwa.

***********

Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju świąt wielkanocnych z radosnym Alleluja życzy...

***********

Z okazji świąt wielkanocnych przekazujemy szczere życzenia. Niech dzień Zmartwychwstania Pańskiego stanie się czasem zadumy i refleksji, a chwile spędzone z bliskimi pełne były miłości i radości. 

************

Wielkanoc - święcenie pokarmów (zdjęcie ilustracyjne)Życzenia na Wielkanoc 2022. Religijne wierszyki i wesołe rymowanki

Więcej o: