Wypadek na S7. Ciężarówka z naczepą wpadła do rowi. Utrudnienia

Na trasie S7 w pobliżu Unierzyża (woj. mazowieckie) w piątek rano doszło do wypadku. Kierowca ciężarówki wjechał do rowu. Naczepa pojazdu wywróciła się na jezdnię i zablokowała dwa pasy ruchu. Uwięzionego w kabinie mężczyznę wyciągnęli strażacy.

Wypadek wydarzył w się w piątek około godziny 8 rano na drodze ekspresowej S7 w pobliżu Unierzyża (woj. mazowieckie, gm. Strzegowo), na odcinku między Mławą a Płońskiem. Jak ustalili wstępnie policjanci, kierowca tira, jadący w kierunku Gdańska, stracił panowanie nad pojazdem, przebił się przez bariery ochronne, a następnie wjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do rowu. Naczepa ciężarówki przewróciła się na jezdnię i zablokowała ruch na obu pasach w kierunku Warszawy.

Zobacz wideo Olesno. Zignorowal czerwone swiatło i ratując się przed uderzeniem w autobus, spowodowal wypadek

Unierzyż. Wypadek ciężarówki na S7. Ranny kierowca trafił do szpitala

- Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Kierowca pojazdu był zakleszczony w kabinie. Został uwolniony przy użyciu sprzętu hydraulicznego i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Kierowca został zabrany do szpitala - przekazał stacji TVN Warszawa st. kpt. Jacek Dryll, oficer prasowy PSP w Mławie. Dodał, że ciężarówka przewoziła tekstylia.

Wypadek z udziałem motocyklisty - miejsce zdarzenia Wypadek na S8. Onet: W aucie była Małgorzata Gersdorf z mężem. Gersdorf wyjaśnia

Lokalny portal Codziennik mławski podał, że dodatkowym utrudnieniem był wyciek paliwa z rozprutego zbiornika pojazdu.

Blokada drogi trwała około trzech godzin, policja zorganizowała objazdy. Przed godziną 13 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniu utrudnień. Trasa S7 znów jest przejezdna.

Znak drogowy uwaga na łosie (zdjęcie ilustracyjne) Małopolska. Samochód zderzył się z łosiem. Auto doszczętnie zniszczone***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: