Horoskop dzienny - piątek 15 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na piątek 15 kwietnia. Jaki dzień czeka Barana, a jak potoczą się losy Raka? Chcesz wiedzieć, co cię dziś czeka? Znajdź swój znak i sprawdź, jaki będzie twój dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Barany zaczną intensywniej myśleć nad planami wakacyjnymi. Jeśli dobrze je opracują, tanim kosztem odwiedzą więcej niż jedno wymarzone miejsce.

Horoskop dzienny - Byk

Myśl o nadchodzącym urlopie z jednej strony nastroi Byki pozytywnie, a z drugiej nieco je rozleniwi. Nie powinny dać się temu ponieść i w pracy dać z siebie wszystko - szczególnie teraz. Niedługo pojawi się bowiem szansa na awans.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zajmą się wiosennymi porządkami. Znajdą pamiątki, o których zupełnie już zapomniały. Z łezką wzruszenia w oku będą wspominały przeszłość.

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną długi weekend od piątkowego wyjścia ze znajomymi. Spontaniczny wypad do kina lub na imprezę da im mnóstwo pozytywnej energii.

Zobacz wideo Cruffin cynamonowy - słodka przekąska

Horoskop dzienny - Lew

Znużone Lwy będą niecierpliwie zerkały co chwilę na zegarek, w nadziei, że minęła przynajmniej godzina pracy. Niestety - po pracy zajmą się jeszcze przygotowaniami do świąt, a na zasłużony odpoczynek będą musiały zaczekać aż do wieczora.

Horoskop dzienny - Panna

Panny zechcą zmienić wygląd - będzie to prawdziwa metamorfoza. Wypróbują nowe uczesanie, założą rzeczy, jakich dotąd na sobie nie miały i naprawdę będą się sobie podobały.

potrawy wielkanocne - zdjęcie ilustracyjnePotrawy wielkanocne - lista dań na Wielkanoc 2022

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka ciężki dzień w pracy. Spadnie na nie lawina obowiązków, w tym zupełnie nowe wyzwania. Na domiar złego, nikt ich nawet nie pochwali za starania.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Skorpion

Ktoś zwróci się do Skorpionów z nietypową propozycją. Bliscy będą temu przeciwni, ale intuicja podpowie, że warto spróbować. Osoby spod tego znaku czeka zatem niełatwy wybór.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zdjęcie ilustracyjneŻyczenia wielkanocne 2022. Najpiękniejsze wierszyki i rymowanki

Promieniejące radością i energią Strzelce zwrócą uwagę adoratorów. Mogą spodziewać się pytań o numer telefonu lub wyjście na kawę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny pilnie strzec swoich tajemnic. Przygląda im się bowiem ktoś nieżyczliwy, kto wkrótce zechce wykorzystać przeciw nim wszystko, co zaobserwował.

Lany Poniedziałek (zdjęcie ilustracyjne)Lany Poniedziałek 2022. Za co można dostać mandat w śmigusa-dyngusa?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie będą mogły dojść do porozumienia z rodziną. Ze sprzeczki o błahą rzecz wyrośnie wielka kłótnia. Wzajemne wypominanie błędów z przeszłości może dziś szczególnie mocno zaboleć.

Horoskop dzienny - Ryby

Piątek będzie sprzyjał miłości. Ryby powinny poświęcić więcej uwagi ukochanej osobie, która niecierpliwie czeka, aż spędzą czas tylko we dwoje. Serca samotnych Ryb także zabiją dziś mocniej.

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: